reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik 3 latka

reklama
No to wchodzimy

łóżeczko Amadeuszka i samochód łóżko Oliwierka

Pościel do kompletu oczywiście w samochody ;-)


Widok na zabawki


mebelki

i jeszcze troszke samochodów z tym ze tym razem na ścianach ;-)



i jeszcze ogólny widok


Jak dojdą firanki dodam jeszcze fotki okien. mam nadzieje ze nei zameczyłąm was :-D
 
Łał!!!!!!!!!!!!
Sami projektowaliście?Super,kasy musieliście troche na to wydać,ale efekt jeśt SUPER.Podoba mi się ta ściana z kamienia.Dodatki w kuchni,półki w łazience.Super jest.Remontowaliście je od podstaw?
 
mija79 ciesze się że mieszkanie sie podoba :-D blok był nowo powstały półtora roku temu sie wybudował dostaliśmy klucze i w zasadzie rok temu zaczeliśmy działać. Stan był kompletnie surowy. A ile nerwów straciliśmy na te chatke :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jeśli chodzi o projekt wystroju to całkowicie moje pomysły z małą pomoca strony decoria.pl jak słyszałąm ile projektanci sobie życzą to stwierdziliśmy że zaostrzędzone pieniądze spokojnie możemy sobie na nowy samochód odkładać od pomieszczenia ponoć 3 tyś za sam pomysł :szok: :szok: Co do ogólnych kosztów no to nieststy cena końcowa była powalająco kolosalna :szok::szok::szok::szok::szok: pod koniec juz straciliśmy rachubę wież mi nie da rady wszystkeigo wyliczyc ale staneło na prawie 80 tyś :confused2: teraz najbliższe koszty to dokupienie 3 halogenów firanek do pokoju dzieci i takich kilku elementów wystroju ale to juz znikome koszty w stosunku do całości :dry:
Na ścianie w salonie materiał fachowo nazywa się piaskowiec ale ja sama do teraz mówie kosteczka :-D:-D:-D
 
Syneczki2 - piekne to lozeczko, my wlasnie przymierzamy sie do zakupu Kubusiowi lozeczka, bo nadal spi w tym ze szczebelkami, jesli moglabys wspomniec gdzie to cudo zakupiliscie i ile daliscie??? Kolor scian tez swietny, moj Kuba ma teraz jasno zielone ale w sobote malujemy i nadal wacham sie na jaki kolor :zolty albo pomaranczowy...
;-)
 
reklama
Syneczki2 pokoik dzieci fajny ale dla mnie brakuje tam nieco więcej ozdób na ścianach.. sama mam fana aut (casr-ów) i można naprawdę wiele różnych gadżetów zdobyć.. Obejrzałam też resztę mieszkania i bardzo mi się podoba.. ciekawie wszystko dobraliście.. ciekawa jestem jeszcze tej garderoby :sorry2: czy duże to pomieszczenie?? sama o takowej marzę ale u mnie nie realne niestety.. :dry:

A co do różnego rodzaju łóżek aut- my mamy takie.. i tu też są różne do wyboru :)
MIRAT.pl Dom i wnętrze - sklep internetowy - najlepsze meble
 
Do góry