reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik 3 latka

Fanti tak zdecydowanie więcej tych samochodów na scianach będzie ale wprowadzilismy sie zaledwie tydzień temu tak na dobre i w kieszeniach pustkami swieci a te piankowe ozdoby ku naszemu wielkiemu zdziwieniu nie są zbyt tanie za 3 samochody dalismy 70 zł :szok: w życiu bym nie powiedziała ze takie małe duperele tyle kosztują. W planach jest obklejenie na długość w róznych wysokościach wszystkich ścian a początkiem tygodnia dojdą jeszcze firanki z postaciami z bajek i zielony krótki szal. To co stoi na jednym z okien to fontanna zasilana pompką jednak nie włączyłam do zdjęcia. Jak tylko dojdą te dodatki dopstrykam fotek:tak:
Co do garderoby to jest spora ułożymy wszystko do końca co ma tam byc poskromimy bałagan i tez wrzuce zdjecia :tak:
 
reklama
Oj tak te naklejki piankowe są zdecydowanie za drogie.. :dry: w castoramie takie conajmniej raz większe niż masz kupowałam za 16 za sztukę ale ostatnio jak byliśmy na wakacjach znalazłam naklejki takie nie pozostawiające śladów ogromne za 3-5 zł :cool2: aut akurat nie mieli ale w ofercie wogóle są. My kupiliśmy kubusia puchatka dla urozmaicenia bo mały ma wszystko w auta od tapet po firanki i dywanik :sorry2: a że puchatka też lubi to czemu nie..:-p
 
my sie niedlugo przeprowadzamy do nowego domu gdzie pokoik corki bedzie bardzo jasny (w sumie to nie pamietam odcienia czy dokladnie bialy), meble tez ma biale i oprocz maskotek i zabawek ktore ozywiaja pokoj (+ zielony dywan) chcemy troche bardziej udekorowac nowy pokoj, myslalam o czyms z tej oferty:
DLA DZIECI | naklejkiscienne.pl
do tego pozwolic wybrac lampe na sufit i jakies ladne kolorowe zaslonki (tu jeszcze brak pomyslu)
dodam ze pokoik jest bardzo malenki wiec za duzo tez nie chce zagracac,
 
Ja na piankowe się nie zdecydowałam,Moja miała tygryska piankowego i szybko poszedł w drobny maczek.Dlatego postacie z Puchatka sa namalowane na ścianie.:-).Ma tez firanke oraz stoliczek i krzesełko z puchatkiem.
 
U nas piankowe auto też było oderwane, podzielone na drobne części bo było pierwsze i za wysoko więc trzeba było się do niego koniecznie dobrać.. kolejne potem były przyklejane już na wysokości dłoni czyli można dotykać, głaskać ale nie niszczyć bo mama wyrzuci jak wspomniane auto i są..:-p bez uszczerbku wiszą na ścianie :sorry2:
ale i tak te naklejki są o niebo lepsze. Może jutro zrobię zdjęcia pokoju Oliwierka i pokażę o czym mówię.. :sorry2:
 
Fanti o te nasze Oliwierki :-D;-) To też nasze autka są w zasięgu ręki jedne wyżej inne niżej ale z łatwością można wymacać i.... pocałować :-p po czym następuje seria odgłosów titit bum bum i rechot chłopców:-D Koniecznie zrób te zdjecia :tak:
 
A to pokoik moich chłopaków (młodszy jeszcze w brzuszku więc pokoik starszego tylko na razie):

dsc01427u.jpg


dsc01425i.jpg




dsc01432i.jpg


dsc01433v.jpg


dsc01428f.jpg


dsc01434iis.jpg
 
Jagoda powiem ci,że bardzo fajnie wygląda ten pokoik.Fajnie oddzieliiście strefe nocna od dziennej.
U mojej w pierwsze wersji miał być pokój zielony.Wyszło jednak innaczej.Jednak eszcze z rok i bezie znowu malowany i jakichs mebelków sie dokupi.Biurko przedewszystki,i stare zabawki wyrzuci.
 
Jagoda super pokój :tak:
U nas niestety nie dość, że pokoik jest o wiele mniejszy to jeszcze zabawek jest jak w hurtowni i ciężko utrzymać ład.. ciężko też u nas z rotacją zabawek bo mały bawi się niemal wszystkimi na zmianę.. jedną partię ustawia jak na parkingu, inne jak na polu- traktory, kombajny itd, inne są do garażu i szkoda mi go by zabrać część.. :sorry2:
zaraz zrzucę do kompa zdjęcia, zmniejszę i wrzucę ale ostrzegam- niezły tam jest bałagan mimo, że wczoraj sprzątałam :dry:
 
reklama
Fanti no rzeczywiście dużo zabawek,ale ładnie poukładane.Tylko prosze nie obraź się.Pokój ładny bardzo dziecinny,ale dla mnie jest tam za dużo wszystkiego.Tam niema takiego kącika do uspokojenia się,wyciszenia.Mnie ta tapeta przytłacza a zabawek na ścianie nie widac prawie bo wtapiają się w tło.Podobaja mi sie te półeczki nad łóżkiem.Kupowaliście w IKEII?
 
Do góry