reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik 3 latka

mój Mateuszek ma niebieski pokoik. jest skromniutki, ale staraliśmy się go urządzić pod morskie klimaty :) ma dużo rybek, stery, marynarzy :D może jak już będzie na tyle duży, żeby nam o tym powiedzieć, zmienimy wystrój ;p
 
reklama
Super wątek :)
My mamy normalne meble drewniane ikea , ale za to sa bardzo kolorowe sciany :)
Malował teść a naklepjki kupiłam na allegro .
Dodatki też sa w większości z ikea np posciel taka sama jak zasłonki itp .
Łóżko kupilam w ikea na przecenie , bo akurat się trafiło , tak samo jak komodę :-D
W sumie tylko szafa była nówka sztuka . Pokój jest spory bo ma 11m2
zdjęcia sa stare bo teraz przy oknie jest jeszcze regał z półkami , i nie ma już szczebelkowego łózeczka - swojego czasu stały dwa , bo mały się po mału przestawiał , ale chodziło mi o pokazanie ścian
 

Załączniki

  • P1010185.JPG
    P1010185.JPG
    28,3 KB · Wyświetleń: 89
  • P1010184.JPG
    P1010184.JPG
    27,9 KB · Wyświetleń: 90
  • P1010188.JPG
    P1010188.JPG
    30,1 KB · Wyświetleń: 88
  • P1010186.jpg
    P1010186.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 92
Do góry