reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik dziecięcy / kącik dziecięcy...czyli moje królestwo - podpis: brzdąc :)

Czarni super pokoik Oliwki i faktycznie porzadeczek jest :tak:

Muuum to be kosz piekny, swietna sprawa, tylko mam pytanko - bedziesz go miala ustawiony przy grzejniku? Chyba sie nie powinno dziecka przy grzejniku trzymac, a u nas jest tak do du.. ze mam do wyboru albo nieszczelne okno albo grzejnik, ktory naprawde niezle daje :baffled:

januarka przepiekny ten kacik, i te kwiaty na scianie i lozeczko z organizerem i posciela i miskiem boskie po prostu, kolorystycznie dla mnie cudo!
 
reklama
DSC01415.jpgDSC01416.jpg
to i ja się pochwale kącikiem mojego syneczka :)
 
Dziekuje za mile slowa :) Oj tak psychicznie juz lepiej spakowalam wczoraj tez torbe do szpitala i przygotowalam mezowi co ma dowiezc w razie co a do tego torbe na wyjscie i wszystko zapiete na zamki juz tylko czeka (pewnie i tak czegos zapomnialam-jak zwykle)ale najwazniejsze potrzebne rzeczy sa. Organizera mialam wogole nie zakupowac wydawal mi sie zbedny, no ale puki u rodzicow jestesmy na 1 pokoiku niestety nie obejdzie sie bez, dalam tam pieluszke tetrowa, flanelowa, pampersy,woreczki na zuzyte pieluchy, troche kosmetykow najpotrzebniejszych, husteczki nawilzane itp,rzeczy do przewijania i kapieli a czas pokaze co bedzie tam najbardziej potrzebne ;)

czarni jak ja bym chciala,aby moje malenstwo mialo tak czysciutko i poukladane ladnie w pokoju kiedys :)
Patinka śliczne łożeczko :)
 
Ostatnia edycja:
A tu królestwo mojej córeczki, w przyszłości w tym maleńkim pokoju musi znaleźć się jeszcze miejsce na łóżeczko, ale damy radę. Później jak już Leonek będzie większy to mamy łóżko piętrowe, więc nie będzie problemu.
Na suficie jest jeszcze gwieździste niebo z naklejek gwiazdek fluorescencyjnych.
 

Załączniki

  • SAM_0893a.jpg
    SAM_0893a.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 245
  • SAM_0891.jpg
    SAM_0891.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 251
Dziewczyny no piękne wasze pokoiki dla dzieciaczków, takie kolorowe i nawet same kąciki są cudne, kolorowe , przepiekne , tylko dzidzi brak:tak:

a to kawalek pokoiku moich chłopców, tylko łóżeczka i kołyski brak ale to za kilka dni a no i firaneczke jeszcze musze kupic :)) wiec jak skoncze wstawie całosc :tak:
20121215_135925.jpg20121215_141410.jpg
 
Aninek- przy grzejniku zrobilam tylko zdjecie bo po drugiej stronie jest jeszcze lozko goscinne, a w koszyczku to maluszek bedzie u nas w sypialni, dopiero lozeczko jak zlozymy po swietach i jak juz nie bedzie sie miescil w koszyczku to tam bedzie spal , ale od sciany :tak:

Patinka -elegancko wszytsko gotowe tylko Dzidzi brak :-)

Maonka- jak to mowia- sie popiesci to sie zmiesci i lozeczko jeszcze dla dzidzi:-D A pokoik super kolorowy:-D

Marzenixxx- ja tez sie zaopatrzylam w takie naklejki- super sprawa:-D
 
reklama
Piękne pokoiki dla maluszków.
Ja mam nadzieję, że do końca roku też wrzucę fotki pokoiku :-)
Jeszcze został montaż półek, lampy sufitowej...itd
 
Do góry