reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik dziecięcy / kącik dziecięcy...czyli moje królestwo - podpis: brzdąc :)

reklama
Milusia piękny pokoik ma Twój starszak :)

Kupiliśmy dla synka kołyskę z zestawem pościeli :) w sypialni miejsca na łóżeczko nie ma, więc będzie kołyska. Jak troszkę podrośnie to przeniesiemy go do swojego pokoiku do łóżeczka.

Kołyska i pościel takie:
h3_bez_szyf.jpg

h3_bez_szyf_1.jpg
 
Milusia pokoik synka cudny! Sama bym się pobawiła w takim pokoju! :-);-)

Columbina kołyska piękna też zastanawiam się nad zakupem kołyski bo łózeczko udało mi się kupić bardzo tanio.. podobają mi się też strasznie te kosze mojżesza czy ktoras z Was moze uzywala takiego?
 
columbina - kołyska jak z pokoju marzeń :-) taka bajkowa i śliczna!
milusia - śliczny pokoik i taki pomysłowy !!!
już nie mogę się doczekać aż będę urządzała pokoik mojej malutkiej :-) już widzę co się w tym temacie będzie działo w styczniu :-)
 
reklama
Do góry