reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik dziecięcy / kącik dziecięcy...czyli moje królestwo - podpis: brzdąc :)

O jak tutaj ladnie sie zapowiada :) My w trakcie wykonczenia domu wiec narazie maluch bedzie z nami w jednym pokoiku spal, ale jego zaplanowany mamy na taki maly morski, piracki pokoik, tatus tez uwielbia rybki wiec pomyslalam,ze oboje beda mogli sie fajnie w takim bawic heheheh :)
 
reklama
Dzięki kochane,
tak sama szalałam z malowaniem, właściwie tło malował mój tatuś, a resztę ja:D w 8 miesiącu ciążuy:D:D:D:D

Marzenko moj maluch śpi w takim łóżeczku własciwie chyba od 3 tygodni, nie obija się, lepiej mu się spi niż w łożeczku, ale jak jest problem to zawsze można załozyć ochraniacze, żałuję, że wcześniej tego nie zrobiłam, on lepiej śpi bez nas niż z nami w pokoju, z nami jak spał to się ze sobą pieścił, przebudzał się, chciał potrzymać moją rączkę...teraz pięknie przesypia całe nocki....
 
Milusia83 śliczny pokoik, podziwiam, że brałaś czynny udział w malowaniu będąc w 8mc !

A ja miałam już jakiś czas temu wrzucić zdjęcie zamontowanego żyrandola a więc oto on:
 

Załączniki

  • DSC05776.jpg
    DSC05776.jpg
    7,9 KB · Wyświetleń: 148
Afja-Anetka no z mebelkami tak bywa i to bardzo często. Sąsiadka zamówiła łóżko dla synka i miało być po 6 tygodniach a mija już 9 tydzień i nadal nie ma. Ja uwielbiam dziecięce mebelki z Ikei szczególnie te regaliki z pudłami. One są świetne. Teraz je zaczęłam doceniać jak synek nie musi układać na półkach zabawek tylko myk myk i posprzątane. Poza tym nie są drogie no i praktycznie są od ręki.

Fakt jest taki że nie są to meble najwyższej jakości, w sensie wytrzymają może 5 -6 lat ale w sumie nie muszą więcej bo później kupuje się meble dla starszaka itd. Inne potrzeby już będą wiec jak dla mnie to wystarcza :)

No ale te które Wy zamawiacie są przepiękne.
 
sylvanas też uwielbiam meble ikea a te regały co mówisz to rewelacja.. szkoda tylko że tej obudowy nie ma w ciemniejszych kolorach tylko biały i jakiś jasny brąz..
afja-anetka my zamawiamy szafę komandor i normalnie czas oczekiwania to 2 tyg.. a w okresie świątecznym trzeba liczyć 4-5 a nawet 6 tygodni.. masakra jakaś przed tymi świętami..
 
milusia fajny kolorowy pokoik!
Afja Anetka czekamy na zdjęcia pokoju z mebelkami!
Columbina kołyska świetna.
Filkat- dobrze mieć znajomego stolarza. Łóżeczko bardzo fajne!
 
reklama
Do góry