reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

całkiem możliwe :) jak dla mnie to baldachim tylko jako ochrona przed owadami się przydaje. U mnie z tym problemu nie ma więc baldachimu też raczej niebędzie, w razie czego mam takie siatkowe niebieskie firanki które się nadadzą do tego celu jak mi się jednak zachce tego cuda.

A do ciszy to się biedastwo nie przyzwyczai niestety chyba ze uda nam sie szybko przeprowadzić. Narazie mieszkamy w centrum, auta, sąsiedzi, imprezowicze, nawet muze z knajpy obok słychać latem jak wszystko otwarte, koszmar. W piątek spać nie mogłam bo jakaś para postanowiła o 1 w nocy podrzeć się na ulicy czy on spał z jej koleżanką czy tylko leżał koło niej. :)
 
reklama
Asia - pozazdrościć oazy spokoju zza okna!! :-D
u nas właściie też nieraz sie zdarza że sąsiadka za sąsiadem po schodach biega z patelnią i się wydzierają, a sąsiedzi z naprzeciwka mają tak okropnie skrzypiące drzwi że cholera o 1 w nocy jak wchodzą to mi dziecko budzą!! już se obiecałam ze jak b,edą w pracy kiedyś to im wstrzyknę trochę oleju do drzwi!! swoją drogą nie wiadomo kto CODZIENNIE wcara w środku nocy do domu... ale mieszkamy na osiedlu, więc ogólnie luz.
 
U nas na osiedlu cisza i spokój. Sąsiedzi też ok.
Ja z kolei zastanawiam się co myślą sobie Ci pod nami jak Bartek wyrzuca klocki z pudła z takim hukiem na panele albo jak biega i krzyczy:baffled:
W każdym jeszcze nikt nie zwrócił nam uwagi więc albo mają wielką cierpliwość albo nie jest tak źle:-D
 
cześć... witam się na tym wątku:-)

ja chciałam powiedzieć że mam mieszkanko małe 2 pokojowe i łóżeczko będzie stało w sypialni... żeby zrobić godziwy kącik dla dzidziusia będziemy zmniejszać szafę... cały pokój będzie w jasnym pastelowym kolorze a kącik maluszka będzie błękitny w chmurki albo wrzosowy w misiaki a łóżeczko mam zamiar kupić turystyczne uważam że ktoś świetnie to wymyślił (one są urocze kolorowe i bardzo praktyczne z przebijakami maskotkami z płozami) :-):-):-)
 
co do baldachimu to mi sie przydawał często. mam 2 i piorę często, oba są z materiału. Mamy łóżeczko obok naszego i czasem chcąc poczytać wieczorem w łozku zasłaniałam dzidzię baldachimem.
Co do łozeczka to turystyczne odradzam. Dla takiego okruszka porządny twardy materacyk a to co jest w turystycznym na chwilkę tak, na dłuższą metę nie. od początku dbajmy o kręgosłupy naszych dzieci. poza tym mi sie przydał opuszczany bok łózeczka. Wygodniej mi było zaraz po porodzi wkładać dziecko bez zginania sie. A tym mamom co będą miały cc szczególnie to moze sie przydać.
Śliczne kompleciki wyszperałyście. ja będę szukać teraz drugiego łóżeczka dla nowego szkraba ;) moja swojego nie odpuści bratu lub siostrzyczce. Przydadzą sie linki do fajnych rzeczy :)
 
znalazłam cudowne łóżeczko: Petit Tresor | Baby Boutique | Baby Products | Online & Los Angeles,CA Stores ale u nas raczej nie ma takich, a nawet jak gdzies są to ceny masakryczne.. może mi kto zbije takie?! :))
i do tego pościel: HELLO KITTY 4 CZ. KOMPLET POSCIELI Z KOLDERKA (1497896636) - Aukcje internetowe Allegro
albo taka:
7e948b362c693cd7.jpg
eeeh się rozmarzam za bardzo, Ci co rządzą kasą w domu sprowadzą mnie na ziemię :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry