reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

wakako

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Styczeń 2011
Postów
62
Miasto
Bydgoszcz
założyłam taki temat osobny, fajnie by było podzielić się swoimi pomysłami wystroju kącika dziecięcego :)
my mamy mały pokoik, ale jakoś łóżeczko się zmieści :) podoba mi się to: 0113352_PE265511_S4.JPG

z ikei! mamy zielone motywy w pokoju to by pasowało.. tylko nie wiem jak wygląda na żywo..
do tego taki baldachim też z ikea!
79130_PE202647_S4.jpg1430337851.jpg

i tutaj pytanie do doświadczonych mam.. czy warto kupować taki baldachim tylko do ozdoby, czy taki solidny z materiału się sprawdza lepiej, chroni przed ewentualnym przeciągiem czy służy też tylko do ozdoby?
to narazie tylko takie moje pierwsze pomysły, po sklepach jeszcze nie chodziłam, może coś innego mi się spodoba :)
 
reklama
jak dla mnie i wielu znanych mi mam baldachim to tylko jeden wielki zbieracz kurzu! ja nie polecam

łóżeczko bardzo fajne :) lubie takie proste

nas też czeka remont na wiosnę. na razie pomysłów brak :)
 
co do baldachimu to zgadzam sie zupełnie...sama miałam ale uzywałam niecały miesiąc i ściągłam... według mnie zupelnie to jest niepotrzebne....:)
 
Widż jednomyślność w sprawie baldachimu:-D:-D:-D
Ja jestemn zdania, że ślicznie to wygląda dopółki się nie zakurzy, później to tylko problem.
Lepiej kas ę przeznaczyć na np jakąś zabawkę edukacyjną:tak:
 
No to ja się wyłamię - mnie się baldachimy podobają i już. Że się kurzy to prawda, ale od czego są pralki? Ja przy Niutku miałam, zdjęłam dopiero, jak zrobił się bardziej mobilny i bałam się, że ściągnie go sobie na łepetynkę. I teraz też pewnie przez kilka miesięcy baldachim będzie przyozdabiał łóżeczko mojego szkraba:tak:
 
hehe
no to teraz ja. baldachim-faktycznie zbieracz kurzu ale tak jak tusienka używałam przy Julci aż zaczęła stawać. prałam od czasu do czasu i tyle. Teraz jak Bozia da wyjmę z pudła i zamontuję bąbelkowi. Napewno nie będę przesadzać ze sterylnością tak jak przy Julce.Nawet do kurzu Bąbel musi się przyzwyczaić. Ale to oczywiście moje zdanie.;-)
 
reklama
widzę, że zdania na temat baldachimu są podzielone :) ja jednak raczej kupię taki dla dzidzi, przecież pościel też się często zmienia, można i baldachim! :)
a co do łóżeczek.. miała któraś z Was takie bujane z doczepianymi płozami? czy to się sprawdza, jest przydatne? bo pewnie kupić małą kołyskę najpierw to nie bardzo, co? kiedyś u znajomej widziałam, że ona miała tylko łóżeczko turystyczne dla swojej córki.. takie wielofunkcyjne z dźwiękami, przewijakiem.. co o tym myślicie?
 
Do góry