reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik maluszka. Inspiracje i nasze realizacje.

reklama
Jak dla mnie to światło za mocne na początek. Albo zamontować to pod łóżeczkiem, żeby tylko dawało poświatę, albo na innej ścianie nie przy łóżeczku.
 
WP_20140513.jpgWP_20140513 1.jpgco do naklejek to ja mam takie łowy z tiger shop :D
 

Załączniki

  • WP_20140513.jpg
    WP_20140513.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 220
  • WP_20140513 1.jpg
    WP_20140513 1.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 219
neko moja listwa miała mozliwość cięcia co 5 cm ;)) dziecko lepiej przyzwyczajać do półmroku, żeby potrafiło odróżnić noc od dnia. Światełko delikatne w pokoju jak najbardziej tak, szczególnie w pierwszych tygodniach ale może lepiej właśnie gdzieś dalej od łóżeczka, żeby tak w oczka nie raziło
 
Neko fajnty pomysł dałą Anna, a gdybys tak tą listwę umieściła dużo niże jakby łóżeczko było podświetlone to by mogło fajnie wyglądać, a światło by było nieco przyćmione.
Ciastko fajne naklejeczki, fajny kącik dla słodziaka:)Ja jutro zamierzam złożyć łóżeczko po dzisiejszej nocy wolę być przygotowana.
 
Neko bardzo ladnie przytulnie, jeszcze chwilka I ja zaczne ustawiac mojej kacik :)

majaa jak wasz pokoik juz ukonczony??

jeszcze nie :/ wszystko idzie jak krew z nosa bo wykańczamy tez inne pomieszczenia ( u nas jeszcze betony gdzie niegdzie)....

DZIEWCZYNY- cudne pokoiki i kąciki :) cieszą oko :-)
 
reklama
Do góry