reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik maluszka. Inspiracje i nasze realizacje.

reklama
super te lampy :-D ja planuję kupić takie naklejki dla małej pol_pl_Naklejki-wielokrotnego-uzytku-Motyle-5837_2.jpg będą nad łóżeczkiem i komodą :-) są do wielokrotnego użytku, więc będę mogła je później przenieść do pokoju małej z sypialni :-)
 

Załączniki

  • pol_pl_Naklejki-wielokrotnego-uzytku-Motyle-5837_2.jpg
    pol_pl_Naklejki-wielokrotnego-uzytku-Motyle-5837_2.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 178
Maju fajne te lampy, ale fakt cena powala, ja wierzę, że Ty wymyślisz jakieś fajne oświetlenie tańszym kosztem , a bedzie równie efektowne. Ostatnio oglądałam pościele, i sa takie szare w białe grochy, odrazu przypomniał mi się Twój pokoik dla dziecka:)
Klaudyna te motylki są świetne, takie nieoklepane.
Ja nad łożkiem mojej córki zamówiłam fototapetę z jej zdjęciem, a nad łóżeczkiem drugiego dziecka planuje cyba też coś takiego zrobić, i niby pokoik taki standartowy, bo co można wymysleć w małym metrażu, i pomieścić, szafki, komody, biurko, masę zabawek, jakieś domki dla lalek i kuchenki i dodatkowo ma wejść drugie łóżeczko, ale w środę zrobiliśmy już miejsce i właśnie wykombinowałam, że z czaasem nakleję fotatapete młodszej pociechy nad jej łóżeczkiem:)
 
Maju fajne te lampy, ale fakt cena powala, ja wierzę, że Ty wymyślisz jakieś fajne oświetlenie tańszym kosztem , a bedzie równie efektowne. Ostatnio oglądałam pościele, i sa takie szare w białe grochy, odrazu przypomniał mi się Twój pokoik dla dziecka:)
Klaudyna te motylki są świetne, takie nieoklepane.
Ja nad łożkiem mojej córki zamówiłam fototapetę z jej zdjęciem, a nad łóżeczkiem drugiego dziecka planuje cyba też coś takiego zrobić, i niby pokoik taki standartowy, bo co można wymysleć w małym metrażu, i pomieścić, szafki, komody, biurko, masę zabawek, jakieś domki dla lalek i kuchenki i dodatkowo ma wejść drugie łóżeczko, ale w środę zrobiliśmy już miejsce i właśnie wykombinowałam, że z czaasem nakleję fotatapete młodszej pociechy nad jej łóżeczkiem:)
oj takkk :tak: fototapeta to świetny pomysl :happy:
Posciel w grochy kupie do lózeczka, na razie bedzie kolyska a do niej pościel w sowy zeby troche ożywić to szare wnętrze :)
Oświetlenie bedzie z Ikea, zwykle, tanie ale z motywem sowy wiec myśle ze bedzie pasowało :happy:
A no i przy oknie będą te kule świetlne ...zobaczymy jak to wszystko wyjdzie...na razie w trakcie realizacji, wkleję foty jak juz bedzie gotowe :)
Mam tylko dylemat jakie literki z imieniem dziecka kupic :confused::confused:
czy białe drewniane a powieszone na miętowych kokardkach czy moze jednak mietowo-szare ale szyte z materiału??? hmmm:confused::confused::confused:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 114
  • image.jpg
    image.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 103
  • image.jpg
    image.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 113
  • image.jpg
    image.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 109
  • image.jpg
    image.jpg
    3,5 KB · Wyświetleń: 111
  • image.jpg
    image.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 102
Ostatnia edycja:
Mnie sie chyba osobiscie bardziej poodobaja te drewniane :) ale to zalezy od gustu :p


no fajne ale boje sie ze zginą na tle białej sciany w szare kropki


Zrobić samemu i będa najlepsze!!


tylko jak ? :)

super te lampy :-D ja planuję kupić takie naklejki dla małejZobacz załącznik 619451 będą nad łóżeczkiem i komodą :-) są do wielokrotnego użytku, więc będę mogła je później przenieść do pokoju małej z sypialni :-)

mi się jeszcze podobają dla dziewczynki te cienie na ścianie, wróżki :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 96
reklama
10171205_10203508614264932_3370279955133111125_n.jpg ja zrobilam takie co prawda kolory nie sa takie jak na zywo ale to zdjecie z tel. tu sa same literki jeszcze bede dorabiala ozdoby tzn sowki,pieski i przyczepie na wstazke :)
 

Załączniki

  • 10171205_10203508614264932_3370279955133111125_n.jpg
    10171205_10203508614264932_3370279955133111125_n.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 195
Ostatnia edycja:
Do góry