reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik maluszka. Inspiracje i nasze realizacje.

reklama
Nie wiem jakie literki będą bardziej pasować, ale n apewno fajne dobiuerzesz. A te kule oświetlenie bąba, gdzie to można kupić???
Korba- świetne literki, ja także nie mam talentu.
 
Nie wiem jakie literki będą bardziej pasować, ale n apewno fajne dobiuerzesz. A te kule oświetlenie bąba, gdzie to można kupić???
Korba- świetne literki, ja także nie mam talentu.
Kule nazywają sie cotton ball lights. Mozna kupic 15, 20 lub 35 sztuk. Kupisz w kilku miejscach. Cena wszędzie taka sama Czasami na Allegro troszkę taniej

Cotton Ball Lights | Meble, lampy, meble designerskie, kare design, sklep meblowy Warszawa

COTTON BALL LIGHTS - cocoshki.pl
 
Dziewczyny do tych literek nie trzeba miec talentu za grosz. Szablon literek albo wydrukowac drukarka albo recznie na kartkach albo bezpośrednio olowkiem na filcu. Wyciąć nozyczkami zszyć a srodek wata lub wkladem do poduszki.
 
Dziewczyny do tych literek nie trzeba miec talentu za grosz. Szablon literek albo wydrukowac drukarka albo recznie na kartkach albo bezpośrednio olowkiem na filcu. Wyciąć nozyczkami zszyć a srodek wata lub wkladem do poduszki.
oj potrzeba troche talentu i sprytu..uwierz mi :p Ja nawet dziury nie potrafię zacerować hi hi :tak:;-):-D
 
Maja, ja tez jestem osioł do takich ręcznych robótek :D Na szczęście moja mama jestem geniuszem w takich sprawach :D Ja wciąż poluje na jakieś ozdoby na ścianę bo jedna mi została zupełnie pusta ale zupełnie nic mi sie nie podoba a jak już coś jest nawet ok to cena mnie powala...
 
Maja, ja tez jestem osioł do takich ręcznych robótek :D Na szczęście moja mama jestem geniuszem w takich sprawach :D Ja wciąż poluje na jakieś ozdoby na ścianę bo jedna mi została zupełnie pusta ale zupełnie nic mi sie nie podoba a jak już coś jest nawet ok to cena mnie powala...

popatrz na tą stronę..moze cie cos zainspiruje :tak: tu są różne dodatki :-)

Domiva (by Poyet-Motte) - Zabawki dla dzieci, pokój dziecięcy, jeździki, lalki, gry | Dadum
 
no te naklejki co ja przesłałam linka też są drogie, ale wiem, że są dobrej jakości, na każdą powierzchnię, nie niszczą ściany i można użyc ich kilka razy w różnych miejscach, więc można wymyślać jak mają być ułożone :-D i innych bym nie kupiła :-D
co do literek z imieniem to mam dostać na dniach gotowe, jak już dostanę to zrobię zdjęcie:-D
 
reklama
Ja kupiłam kilka opakować takich wypukłych kolorowych naklejek w sklepie "wszystko po 3zł" i mam jedną całą ścianę w kwiatuszkach i zwierzątkach :D chyba jeszcze po nie skocze na dniach i ponaklejam też na drugiej ścianie :)
 

Załączniki

  • 5.jpg
    5.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 175
  • 43.jpg
    43.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 183
  • 78.jpg
    78.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 188
Ostatnia edycja:
Do góry