reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik maluszka.

estera, super ten koszyk. właśnie zastanawiam się nad czymś takim, żeby na noc właśnie stało sobie w sypialni (bo wcisnąć łóżeczko będzie ciężko), a łóżeczko w pokoju. fajne rozwiązanie.
 
reklama
Gosia śliczny pokoik (nasz Tomek też ma zielony :-) ), a kołyska lub koszyk to naprawdę fajne rozwiązanie szczególnie w duzym mieszkaniu. Spokojnie można kołyską jeździć, albo koszyk przenieść :-) My mamy kołyskę, znaczy będziemy mieli pożyczoną :-)
 
My narazie nie wiem przez ile ale bedziemy dzielic pokój z dzidzią ponieważ ten pokój co teraz zajmujemy zapewne zostanie przekazany mojemu 10 letniemu bratawnkowi który ma pokój z moją siostrą tzn z jego mamą ,a my pójdziemy do dużego i tam zrobimy kącik maluszka ;)
 
My będziemy dzielić pokój z dzidzią tak jak było z naszą córcią. Spała w łóżeczku obok nas do 1 roku życia - potem już wyprowadziliśmy ją do jej pokoju.. z drugim maluszkiem chcemy zrobić podobnie, bo mamy jeszcze jeden pokoj wolny ale to wszystko samo wyjdzie w praniu.. Jedyne w sumie co chciałabym zmienić to łóżko nasze na większe bo wiem że córcia będzie chciała z nami leżakować rano jak zobaczy maluszka na łóżku a nie chce jej odtrącać więc na małym byłoby nam we 4 ciasno..
 
A moje maleństwo nie będzie miało dziecinnego pokoiku bo pokoje już wszystkie są umeblowane więc musi zostać jak jest pokoik bardziej nowoczesny ale taki dla dorosłego:) no cóż myślelismy że już nie doczekamy drugiego dziecka więc został umeblowany pod nas :) a póki co będzie z nami w sypialni .
 
U nas na razie temat nie był podejmowany :-) Ja myślę o przerobieniu jednego pokoju dla Malucha, jest obok naszego pokoju sypialnio-dziennego. Spać nocą i tak będzie początkowo albo ze mną albo obok w koszyku. Ale na dzienne spanie, rzeczy Szkrabka, przewijanie itp itd wolałabym by miał osobny pokój. Planuję go zrobić w czerwcu/lipcu.

Nie wiem czy zdecyduję się już na łóżeczko dla Maleństwa. U nas jest dom dziwny, który ma dużo poziomów i schodów, wolałabym mieć koszyk, który sobie mogę przenieść.
 
My będziemy mieć łóżeczko w sypialni. Mamy tylko 2 pokoje i na razie tak musi być.
Sypialnię mam w kolorze cafe latte, a dodatki białe, więc postawiłam na białe łóżeczko.
Tylko gdzieś wyczytalam, że dziecko potrzebuje kolorów żeby rozwijać ciekawość, wyobraźnie i nie wiem czy ten spokojny klimat sypialni będzie ok.
Później się przeniesiemy to i pokoik na pewno zrobimy bardziej na styl dziecięcy, podobają mi się tematyczne, właściwie to mam hopla na punkcie morskich akcentów.
 
reklama
Do góry