reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik maluszka.

reklama
kurcze, dziewczyny tu się jeszcze chyba nie wpisywałam :p
my z powodu tego, że mieszkamy w jednym maluśkim pokoiczku, łazienkę i kuchnię dzielimy z innymi domownikami to tak się składa, że maluszek będzie zmuszony mieszkać z nami w pokoiku :p no i pewnie jeszcze przez jakiś czas swojego dzieciństwa tak będzie musiał z nami mieszkać do czasu wyprowadzki, także pewnie jakież z 2-3 lata ;] maluszek będzie miał swój kącik na początku i pierwszy mebelek, a później się jakoś wzbogaci, przecież trzeba mu zapewnić idealne warunki, żeby mógł się dobrze rozwijać i był szczęśliwy!! :)) planujemy za jakiś czas odświeżyć nieco pokój, pomalować na nowo, gruntowne porządki i te sprawy, poprzestawiać meble, zrobić miejsce dla maleństwa, w kąciku przy łóżeczku jakiś inny kolorek damy na ścianę, albo może jakieś szablony, żeby coś w tym miejscu namalować, może damy fototapetę..?? jeszcze nie mam konkretnego planu, ale już jakiś zarys się pojawił, także w przyszłym miesiącu już szykujemy te zmiany!!! ;)
 
esmeralda- uwierz mi to że twój maluszek nie będzie miał od początku "swojego" pięknego kolorowego pokoiku nie będzie dla niego najważniejsze....Malutki kącik...a nade wszystko miłość rodziców dzieciaczkowi wystarczą. Wiem to po swojej Oliwce...Przez pierwsze 8 miesięcy mieszkaliśmy z moimi rodzicami,też w jednym pokoju,dzieloną z nim kuchnią i łazienką...Osobny pokoik dostała dopiero w wieku 5 lat.Zarówno w tedy jak i teraz uważam że jest tak samo szczęśliwa i uśmiechnięta. Nasz synek też nie od razu będzie miał swój pokój,na pewno przez pierwsze 2-4 latka będzie go dzielił z nami...i nie widzę w tym nic złego:)





 
kasia dzięki, też myślę, że miłość i bezpieczeństwo jakie zapewnimy małej to sprawa najważniejsza, a też będziemy bliziutko niej, i to też fajnie w sumie ;)
 
Dokładnie! Moja Zuzanka też będzie mieszkać z mamusią. Jestem na eta
pie szukania albo mieszkania i współlokatorów, którzy zaakceptują dziecko, albo taniej kawalerki (poznań, więc jak coś wiecie, dajcie znać! :D
 
A ja zapytam o wyposażenie pokoików dla maleństw. A mianowicie chodzi mi o leżaczek bujaczek, koleżanki matki polecają. Chciałabym kupić maluszkowi tylko nie wiem jaki. jak tak sobie przegladałam to ten mi sie spodobał
FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK WIBRACJE 3w1 0-18kg (2456756274) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest do 18 kg, no i chyba dobrej firmy. Tylko ja kupie uzywany, szkoda mi aż 200 zł na nowy, a używane widziałam za polowe ceny.
Co Wy o tym myslicie, macie jakies doświadczenia albo opinie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry