reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik maluszka.

SAM_4809.jpgSAM_4812.jpg

No więc pochwalę się moim pokoikiem dla urwiska. W weekend pojechaliśmy na zakupy do ikea i stwierdziłam ze kupię już wszystko dla malucha. Tak często łapią mnie skurcze, że nie chciałam ryzykować i powierzać zakupów M. Trochę bałam się tej szarej ściany ale teraz widzę, że to fajny kontrast dla tych wszystkich kolorowych dodatków. Inspiracją był ten pokoik tyle że ja wolałam trochę więcej koloru :p Pomysły - pokoj dziecięcy
 
reklama
Śliczny pokoik!

My mamy zamiar przemeblować naszą sypialnię, nie mamy oddzielnego pokoju dla dziecka. Z czasem pewnie odstąpimy sypialnię małej i zrobimy jej prawdziwy dziecięcy, a sami będziemy musieli się przenieść ze spaniem do salonu... Chyba, że coś się zmieni.

Chcemy w IKEI kupić łóżeczko takie:
gulliver-ozko-dzieciece__70462_PE185759_S4.jpg1153_70460PE185758S4_1227387177.jpg
później można zdjąć bok i dołożyć barierkę, jakoś nie mam przekonania do tych wyjmowanych szczebelków w zwykłych łóżeczkach, ale może się mylę

szkoda tylko, że pod spodem nie ma szuflady, zawsze to jakaś dodatkowa powierzchnia do przechowywania...chyba, że znajdę jeszcze inne, które nam się spodoba

koniecznie muszę kupić lampkę dziecięcą, jakieś ozdoby na ścianę, półeczki, kieszonki do zawieszenia
 
Gregorajka piękny pokoik :) Bardzo podobają mi się te kolorowe półeczki w kształcie litery V. My w naszym jeszcze mnóstwo pracy mamy...
 
aaminka tez zastanawiałam się nad tym łóżeczkiem, ale w ostatecznym rozrachunku taniej wyszło kupic łóżeczko za 89 zł a potem przejść na łóżko tej samej serii /SNIGLAR Rama łóżka z dnem z listew - IKEA :)

a jak długo mieści się dziecko w takim łóżeczku długości 120 cm?

bo wczoraj wyszukałam jeszcze na all takie:
michabiaypatyki.jpg takie jak z ikea, ale z szufladą, nazywa się michaś wygląda na bardzo solidne, waga 35 kg, cena 320 zł, ale z przesyłką wyjdzie więcej :-(
 
Szczerze mówiąc nie wiem ile ale dla przykładu mogę ci powiedzieć, że mój chrześniak ma teraz 2,5 roku i jeszcze w nim śpi, tyle że bez tych przednich szczebelków.
 
reklama
aaminka świetne łożeczko! Proste w konstrucji, bez udziwnień no i do tego duża, pojemna szuflada, cena też przystępna, przy tych, które ja widziałam. Nie znam się na tym ile dziecko w takim łóżeczku pośpi ale gdyby nie fakt, że już mam łóżeczko bez zastanowienia bym je kupiła. Z ciekawości poszukam go na allegro :)
 
Do góry