reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

Agataje to super wiadomosc. Będziecie mogli wszystko spokojnie przygotować na pojawienie sie maluszka ;D Już ci zazdroszcze urządzania, to mój konik ;D
 
reklama
Agatko super ze sie przeprowadzacie!!!
Odpocznij troche po tym pakowaniu, nie przemeczaj sie bo pozniej odchorujesz!!!
I odezwij sie do nas jak tylko bedziesz mogla.

Przed nami malowanie mieszkania i pozniej urzadzanie pokoiku Mateuszka.
Nie wiem na jaki kolor pomalowac pokoik..myslalam ze moze na bananowy, mamy dosyc ciemna podloge i czekoladowe okna, a chcialabym zeby bylo jasne.
A meble tez nie wiem gdzie kupic...tzn komodke..bo lozeczko juz mam upatrzone Radek VII Klupsia:))))
A wy juz urzadzacie pokoik/miejsca dla maluszkow???
 
wlasnie odpoczywam ;D
zostala juz tylko kuchnia, spakowalismy dzisiaj wszystko, nawet rozebralismy biurko, na ktorym stoi komp!!!!
teraz stoi na malym stoliczku przy lozku :laugh:
padam, bo zadne kucanie zamiast schylania nie pomaga hehe
miednica mi wysiada, ale teraz do srody spokoj, bo raczej garnuszkow nie bedziemy pakowac do ostatniej chwili...raczej musimy jeszcze jesc cos w miedzyczasie ;D

musialybyscie zobaczyc ten klimat.....wszystko w kartonach i pudelkach, jak bede miala sile jutro to wkleje fotki, bo wszystko dokumentujemy :laugh:
 
wow Agatatje masz super z ta przeprowadzka, wiem ze jest to meczace ,ale ta aura nowego miejsca, nowych sasiadów uskrzydla... Ja na dzien dzisiejszy planuję tylko odswierzenie pomieszczen- chlapniemy z mezulkiem kolory na sciany. Chcemy przed urodzeniem dzidzi, bo nie chce calego balaganu i oparów chemicznych jak BABELEK bedzie juz z nami.... martwie sie tylko czy do czerwca zdazymy, bo zima nie chce sie z nami rozstac :mad: a jak wiadomo do pomalowania M4 potrzeba Celsjusza na plusie
 
Od poniedzialku zaczyna sie u mnie remont malego pokoju. wreszcie! juz marzy mi sie ukladanie ubranek w nowych mebelkach bo karton juz mi dawno obrzydl ;) Nie wiemy jeszcze jaki kolor ale wieksz problem to to ze nie mamy upatrzonych mebli :( wiem napewno ze chcmy komode z szufladami i przewijakiem na niej, do tego jakas szafka na ubranka i jakies polki na ksiazki bo musza byc w malym.i koniecznie cos kolorowego. przysiegam ze wczoraj przejzalam chyba ze 30 stron z meblami i nic.albo sa jakies za bardzo cukierkowe albo znowu zwykle bez pomyslu. narazie jedyne co podoba sie i mi i mezowi to te nowe meble z BRW:
c1k3s_10_9.jpg
ale jakos nie jestem do nih przekonana :(
moze Wy macie jakies fajne typy? widzialyscie cos ciekawego gdzies?
 
my idziemy w IKEA bo sa nie za drodzy, maja fajny design, a poza tym mozna samemu pokombinowac z malowaniem itp zeby cos bardziej osobistego miec :laugh:

a przeprowadzamy sie juz w ten weekend ;D ;D ;D ;D ;D
juz siedzimy na kartonach od pewnego czasu i nie mozemy sie doczekac!!!!!!!!

najbardziej sie ciesze, ze nie musze juz nic segregowac, a spakowac tylko kuchnie i lazienke, a to w porownaniu do reszty......PIKUS!
ciesze sie tez, ze nie bede musiala nic nosic ;D 8) ;D tylko nadzorowac proces ;)
 
U nas wlasnie siadly nasze wielkie plany remontowe. Biuro mojego meza (jako najmniejszy pokoj w domu) zostalo jednoglosnie wybrane na pokoik w zwiazku z czym maz musial znalesc sobie nowy kacik i wymyslil, ze odremontujemy strych i tam bedzie mial biuro. Przyjechala firma, obejrzala i dzis przyszedl kosztorys... wykonczenie podstawowe w sumie niewielkiej przestrzeni, bo to jakies 50 metrow kwadratowych+ dwa okna= 28000$ :o :o :o Uslugi w tym kraju maja naprawde powalone ceny.
Maluch bedzie mial wprawdzie swoj pokoik (bo nie wyobrazamy sobie ze wzgledow praktycznych lozeczka w sypialni) ale o odremontowanej gorce maz moze zapomniec. Tak wiec zmianami i przesiedleniem meza i malowaniem pokoiku zajmiemy sie dopiero w maju ( a swoja droga ciekawa jestem jak to wszystko rozplanujemy).
A co do mebli to w nastepny weekend jedziemy do Ikeei w poszukiwaniu szafki pasujacej do lozeczka (bo to juz raczej zostanie to wybrane wczesniej.

Agatatje ja nie znosze praktycznych stron przeprowadzek (pakowanie+sprzatanie), ale za to nowe miejsca uwielbiam. Zamiesc koniecznie fotki jak juz sie urzadzicie i wszystkiego naj- na nowych smieciach :) Szkoda tylko, ze na internet bedziecie musieli poczekac.
 
Odnosnie przeprowadzi napiszę wam co mi się przytrafiło. Wynajęliśmy firme do przewozu mebli, ale ponieważ właśnie z pakowaniem zchodziło nam najdłużej,. więc nie wyrobiliśmy się ze wszystkim........ Rano przyjeżdza ekipa a my w lesie więc zaoferowali się że nam pomogą (oczywiście za odpowiednią opłatą). Zapytali się tylko czy do czysta, więc odpowiedziałam, że tak. Wszystko pięknie pozawijali w gazety i popakowali kartony............. I jakie było moje zdziwienie kiedy parę dni póżniej otwieram jeden z kartonów i patrzę co ta gazeta jakaś taka dziwna, a tam ............ pięknie zapakowane w gazetę masło ;D ;D ;D ;D Chłopaki wzieli bardzo dosłownie nasze słowa
 
reklama
cicha, no to niezle was tam chca skasowac kurcze!!!
ale tu jest podobnie....maz szedl kupic bukiet slubny dla mnie to w jednej kwiaciarni wyspiewali mu cene podstawowa 100EURO!!!!!! za KWIATY!!!! rozumiem slub, specjalna okazja, ale tyle kasy.........dobrze ze jakas tansza kwiaciarnie znalezlismy.
sumka, no ja nie moge, dobre, naprawde dobre!!!hehe
dobrze, ze my wszystko sami pakujemy!

najlepsza do pakowania to chyba byla nasza slubna porcelana hehe, bo z braku odpowiedniej szafki wszystko bylo jeszcze w kartonikach!Teraz nie moge sie doczekac, zeby jakis kredens kupic i to wszystko ladnie wystawic, bo serwis sliczniutki dostalismy.
w ogole mam juz milion pomyslow na urzadzanie mieszkanka :D
wlasnie projektujemy sobie parawan, bo na sypialnie bardziej nadaje sie pokoj od podworza( ze wzgledu na halas) ale jest za duzy zeby caly tak wykorzystac i chcemy lozeczko czyms fajnym odgrodzic ;D
 
Do góry