reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

Agatatje ja widze, ze nie tylko pomysly na urzadzenie ale i praktyczne podejscie (parawanik) masz w malym opalcu ;D Zreszta nie watpie, ze nowe wnetrza beda swietne: w koncu dusza artystyczna a i najlepsze pod bokiem - wlasne obrazy (strasznie mi sie podobaja wnetrza w ktorych dominuje sztuka).
Ja swoja droga tez lubie urzadzac przestrzenie i wyszukiwac ciekawe przedmioty/meble do wnetrz zamiast kupic cos jednym rzutem. Poza tym mam hopla na punkcie mebli z lat wczesnego modernizmu i antykow - na ktore nas nie stac - wiec konczy sie na ogol na ogladaniu. Rezultat - to bardzo wolny przyrost mebli w domu (sypialnia po dwoch latach to ciagle jeszcze jedynie materac i dwie lampki ;D). Ale przynajmniej nie mam w domu niczego czego bym miec nie chciala albo nie bylabym pewna ;D
 
reklama
Nasza dzidzia będzie mieszkała razem z nami w sypialni na początku, a potem pewnie my się wyeksmitujemy, do naszego "salonu". Mamy tylko dwa malusie pokoiki, więc musimy jakoś tak wszystko urządzić żebyśmy się wszyscy pomieścili. Całe mieszkanko ma 32 m2, ale jest takie słodkie i przytulne, że ta mała powierzchnia nie przytłacza.
Zapomniałam dodać, że w tym naszym apartamencie mieszka z nami jeszcze psiak... owczarek niemiecki... ale to maleństwo nie zajmuje dużo miejsca (na pewno mniej niż krowa... :laugh:)
 
U mnie, Madziu, też podobnie - 2 pokoje, tylko że metraż większy - 53m2 + duża psiura. Ale Mała i tak wyląduje z nami. A swoja drogą to chcemy jej "doprodukować" 2 lata młodszego braciszka/siostrzyczkę, więc przeprowadzka nas nie minie. Choć muszę przyznać szczerze, że trochę mnie ta myśl przeraża, bo w przeciągu ostatnich 2 lat przeprowadzałam się już3 razy i szczerze mówiąc mam już trochę dość. A remont przy dwójce dzieci to juz w ogóle poza moją wyobraźnią... Chyba będę musiała wyeksmitować Maluch do babci :) Ale dobrze, że to jeszcze jakieś 2-3 lata do przeprowadzki, to może mi się zapał zwiększy :)
 
Cicha - niezle sobie policzyli za ten remont!!!
Sumka - niezle z tym maslem, jakie porzadne chlopaki, wszystko spakowali:)))
Ja sie uwielbiam przeprowadzac, teraz mieszkamy w naszym pierwszym mieszkanku i sobie urzadzamy - to jest cudowne:))))
W srode zaczyna sie malowanie calego mieszkania, pokoik Mateuszka pomalujemy na oliwkowo..
Ciekawa jestem jak to wszystko bedzie wygladalo.
A potem zaraz bierzemy sie za urzadzanie, na poczatku:lozeczko, komodka i polki na ksiazki
i znalazlam w necie takie super pojemniki na zabawki na kolkach, ze maluch moze je ciagnac - tez kupimy dwa:)))
Juz sie nie moge doczekac.
A reszte bedziemy dokupywac jak maluch bedzie rosl:miarke wzrostu i stoliczek z krzeselkami i tablice do rysowania:)))
 
Dziewczyny, ja jeden z pokoi szykuje dla naszej Oliwki, na razie jest kolor, piekna wykładzina i małe bajery, meble przyjechały dzisiaj, ale jeszcze musimy jechac po karnisz i dekory na ściane. Jak skończe to sie pochwale swoim projektem. :laugh: :laugh: :laugh: :D :laugh: :D
 
my juz po przeprowadzce, internet narazie daje rade wiec wysle pare fotek zawczasu ;D
narazie kacika dla malenstwa nie ma i brakuje troche obrazkow na scianach i paru mebli, ale wszystko w swoim czasie.........narazie maz pojechal po lozko :laugh:
tutaj nasza ceglana sciana w salono-sypialni:
P1010113.jpg

kuchnia i kot:
P1010116.jpg

kot na korytarzu:)))
P1010120.jpg

a tu okienko od podworza:)
http://img.photobucket.com/albums/v201/dafidek/domek/P1010109.jpg
 
Agatatje fajowe mieszkanko. Bardzo podoba mi się ta ceglana ściana z "kominkiem". Ja miałam sobie zrobić na jesieni kominek i w miejscu gdzie miał stanąć stoi.......... komputer. Ale może kiedyś jak będę już emerytką znajdę jakaś wolną scianę ;D ;D ;D
 
maz kupil i samodzielnie skrecil dzisiaj nasze malzenskie loze :D :D :D :D :D
80 ku(...)w od rozpoczecia skrecania wyglada to tak ;)
P1010174.jpg
 
reklama
Do góry