reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

reklama
dzieki dziewczyny :laugh:
teraz kombinuje usilnie gdzie wstawic lozeczko i......mam chrapke na kolyske wiklinowa, ktora jest u rodzicow w domu, problem tylko w tym, ze dzidzia bardzo krotko w niej bedzie spac, a potem nie mamy gdzie jej wstawic :p
niby jest jakas piwnica, ale jak sie mieszkania wynajmuje, to zanika sklonnosc do chomikowania przedmiotow ;)
 
Agatko - super ta sciana z cegiel i kominek!!
I lozeczko tez mi sie podoba.
Kolyska fajna rzecz, tylko szkoda ze tak krotko mozna ja uzytkowac...
 
dziewczyny mam remont malego pokoju!! hurra!! ale jak pomysle o sprzataniu tego syfu to az cierpne! ale juz za tydzien gdzies bedziemy mogli lozeczko zamawiac i mnebelki i cala reszte i wreszcie bede mogla ubranka w szafkach ukladac i przekladac i znowu przekladac i tak dalej hihihi a nie tylko do kartonu dokladac!
sciany beda zywo-zielone (no chyba ze wyjdzie cos innego z tej farby co w wiaderku wyglada na zielona ::)hihihi ), meble z pomaranczowymi wykonczeniami i dodatki tez jakos w pomaranczy. ogolnie kolorowo i zywo a podobno maluchy lubia zdecydowane kolorki bo takie widza najszybciej. no zobaczymy jaki efekt bedzie.
 
marzenko, pewnie, ze zywe kolory dobre dla maluszkow!!!
wiem co czujesz z tym sprzataniem, ja jeszcze odpoczywam po niedzielnej przeprowadzce, wczesniejszych sprzataniach i pozniejszym ukladaniu wszystkiego, mozna sie niezle narobic, ale jak juz efekt jest gotowy to suuuper :D
nasze ubranka to jeszcze w kartonach hehe, a teraz to jeszcze w takiej szafie wnekowej, na najwyzszej polce wiec sama nawet nie siegne buuuu, ale niedlugo, jakos na poczatku maja zaczne ten majdan prac i jakas szafeczke skombinujemy, zeby to ladnie schowac i ulozyc :D
 
marzenko czekamy na zdjęcia ;D ;D ;D uwielbiam oglądać pokoiki ;D ;D ;D ;D, są takie słodkie. A jak juz są pokupowane kosmetyki dla bobaska, to już tak wszystko nim pachnie, mimo że go jeszcze nie ma ;D ;D
 
hej mamuski:) Dzis lece z moja maruda do ikei..bo juz bo juz chba ma dosc mojego marudzenia zeby zaczac remontowac pokoik dla naszej niuni:):):):)...nasze mieszkanko jak narazie male bo dwu pokojowe ale za rok mamy zamiar przeprowadzic sie na 4 pokoje ...mamy jak widze ze wiekszosc z Was problem z kompem...bo wlasnie pokoj ktory mamy zamiar remontowac jest tzw. biurem jak narazie...ale wymyslilam ze kupimy komode i schowiemy do niej kompa w drugim pokoju...dzis jednak nic nie kupimy ale pomierzymy wszystkie szafki i komodki zeby wiedziec co i jak ...i na nastepny weekend pojedziemy wszystko kupic...juz nie moge sie doczekac:):):):)nie mam jednak jeszcze pomyslu co do koloru scian...ale ale do przyszlego weekendu cos sie wymysli...;););)..."maruda"twierdzi ze na pokoik jeszcze za wczesnie ale ja sie uparlam.w kwietniu jak pojade do polski chce kupic czesc niezbednych rzeczy(ktore sa tam tansze) i jak wroce chce je ulozyc gdzie ich miejsce:):)
pozdrawiam i zycze udanej zabawy przy urzadzaniu "dzieciecego raju:"
 
Dziewczynki, ja załączam zdjęcia tego co do tej pory zrobiliśmy, to jednak dopiero połowa, teraz juz bajerki tylko. Ten border (pasek w kaczuszki) przykleiliśmy dosłownie 10 min temu i musiałam sie wam pochwalić, bo robiłam to pierwszy raz w życiu. Pokoik mimo okropnego jeszcze bałaganu juz jakoś wyglada :) Kolory wyszły nienajładniej, tą lampkę, kwiatka z ikei tez dzis przyczepilismy :)
 
reklama
Do góry