reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik

marzena9

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Październik 2005
Postów
2 976
Dziewczyny myslicie juz cos pod katem urzadzania pokoju dla malucha? Nas czeka napewno remont drugiego pokoju i chcemy go zrobic pod katem dziecka.tylko teraz jakie meble?

mamy jeszcze inny problem.narazie w tym pokoju jest i telewizor i komputer.telewizor moze spokojnie byc eksmitowany bo to drugi nasz i jest uzywany przeze mnie tylko jak mecz leci jakis nudny ;) Ale na komputer innego miejsca nie ma.I juz mnie strasza w pracy i rodzina jakie to niezdrowe i okropne i zabojcze dla dziecka mieszkac w jednym pokoju z komputerem!

ja mam do tego chlodniejszy stosunek bo po 1 to wcale nie jest to takie szkodliwe jak kilka lat temu, po 2 wcale nie musi stac przy lozeczku, a po 3 to kto przy malym dziecku bedzie mial czas na siedzenie przy komputerze??

no ale spokoju mi to nie daje i za kazdym razem jak pomysle o remoncie to widze ten komputer!

remont coraz blizej a ja w kropce...
 
reklama
jak tak bedzie praktycznie, to zostaw kompa tam gdzie jest, w koncu nie kazdy ma duzo pokoi!
ja nie slyszalam o zadnej szkodliwosci szczegolnej......

nas czeka przeprowadzka po narodzinach dzidziusia, to bedzie, ze tak powiem "jazda" hehe
pierwsze tygodnie jakos sie przemeczymy w naszej kawalerce, a potem dziedziczymy mieszkanie po kolezance, calkiem spore i bardzo ladne, remont byl robiony rok temu, wystarczy wstawic meble.
troche zamieszania bedzie, ale warto szczegolnie, ze czailam sie juz na to mieszkanie od dawna, bo w samym centrum, przy starym rynku i naprawde sliczne, kilka krokow do nabrzeza :D

co do kacika dla malucha to na pewno bedzie w naszej sypialni :D kupimy lozeczko i szafke do przebierania, myslimy o IKEI, bo tam maja proste, ladne i w miare tanie rzeczy.
pozniej na pewno kupimy takie wysokie krzeselko, uwielbiam je, ale to jeszcze spooooro czasu hihi
 
My też planujemy łóżeczko i jakąś komódkę dla malucha w naszej sypialni. I myslę że na conajmniej rok albo i więcej to wystarczy bo chcę go mieć jak najbliżej siebie - zresztą będzie to praktyczne. A potem pomyślimy jak urządzić pokoik a my przeniesiemy się do drugiego teraz mało używanego - gościnnego. I tam będą potrzebne spore zmiany żeby mógł być dla nas i całodzienny i sypialny zarazem :) ale o tym pomyślę później...
 
Ja niestety nie będę miała dzieciacebo pokoiku, ale zamierzam kupić do sypialni kołyskę na kółkach, taką żeby ją mozna było przemieszczać w różne miejsca
 
My tez juz myslimy jak urzadzic pokoik malucha:)))
Mamy taki nieduzy pokoi, na razie to graciarnia, suszarnia itp
Jak tylko dowiemy sie jaka plec, to go pomalujemy na odpowiedni kolor.
Tez mielismy tam komputer a ze gdzie indziej nie dalo go sie wstawic to zamienilismy go na laptopa:))
Marzena9 moze wy tez tak zrobcie, teraz mozna kupic bardzo tanio laptopa i zajmuje o wiele mniej miejsca.

Ja bym chciala na poczatek kupic lozeczko, komodke i taki 'slupek' z poleczkami na ksiazki, i dwa pojemniki z Ikei na zabawki.
To na poczatek, a pozniej koniecznie ten maly stoliczek z krzeselkami:)))))

Oczywiscie na poczatu lozeczko bedzie stalo u nas w sypialni:)))
 
Mamusie czerwcowe witam ! Moja Lenusia ma juz miesiac (wczoraj), mamy sie super, ja zaczynam naprawde niezlej wprawy nabierac w "obsludze" dzidziusia + domu jednoczesnie. I wzielam sie za dalsze porzadki w "nadwyzkach" wyprawkowych....(pisze "dalsze" bo pierwsze byly juz przed porodem :) )

został mi jeszcze fotelik Maxi-Cosi Citi, który właśnie wystawiłam na allegro. Fotelik jest nowiutki, nigdy nie użyty (dostaliśmy go w prezencie, a wcześniej kupiliśmy już sobie taki sam). Fotelik wystawiam bez ceny minimalnej bo chce sie po prostu go pozbyc, to i tak byl prezent.

Może któraś z Was będzie zainteresowana, podaje linka:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80980887

I mam jeszcze całe dno szafy ubranek ktore Lena dostala w prezencie z USA ale ktore nie trafily w moj gust...Tez to bede musiala ofotografowac i wystawic, podrzuce Wam wtedy linka tez.

Trzymam kciuki za wszystkie :)

pozdrowionka
Paulina

 
mY już jestesmy 4 lata po ślubie. Urządzając mały pokoik- robiliśmy w nim wszytkotak- jakby już- pod Dzidziusia...ale przez te 4 lata zdązyło nam sie to straaasznie znudzić:)..no i myślimy by w marcu /kwietniu to odświeżyc:)..Jednak poki co Dzidzius i tak na początku będzie spal w naszym pokoju..i tam wstawiamy lóżeczko.
 
Mieszkamy z rodzicami, mamy dwa pokoje do swojej dyspozycji. W jednym jest pokoj komputerowy z duzym biurkiem i dwoma kompami oraz meblami gdzie jest duzo polek na ksiazki. W drgugim mamy swoj tapczan i meble. Tam bedzie lozeczko bo pokoj jest wiekszy, wyrzuce telewizor, wstawie karte telewizyjna do kompa, wyrzuce ksiazki z przeszklonej witrynki i przeniose do drugiego pokoju na te wolne polki a a witrynce zamontuje mleczne szyby zebym miala duzo polek glebokoich na rzeczy dziecka :) Jakos damy rade a moze jeszcze mi wpadnie jakis pomysl na polki dodatkowe na scianach :)
 
My na szczęście mamy dość miejsca i nasze Maleństwo na pewno dostanie swój pokoik. Jednak to dopiero jesienią bo na początku chcę by przez jakiś czas mieszkało z nami w sypialni. Pokoik wstępnie mamy wyremontowany, robiliśmy to już ubiegłą wiosną czekając na maluszka, teraz tylko będziemy go "dopieszczać". Z mebelkami nie mamy problemu, mój mąż jest projektantem więc zrobimy je u niego w firmie - wyjdzie taiej i będziemy mieli dokładnie to czego potrzebujemy. Na początek szafa, dwa regały i jakaś komoda, potem najwyżej coś dokupimy. Ale to takie przyjemne urządzać dziecku pokoik.
 
reklama
PRZEPROWADZAMY SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D
a co najlepsze to.......W CZWARTEK!!!!!!!!
siedzimy na kartonach, wszystko juz prawie gotowe i wiecie co.....mielismy to robic w lipcu, ale bardzo sie ciesze, ze juz teraz, bo tyle co sie nasprzatalam przez ten weekend to masakra!!!! miednica mi nawala hehe, ale teraz to juz tylko wszystko z szafek kuchennych musimy spakowac, rozkrecic biurko spod kompa i.......W DROGE ;D

tylko netu nie bede miala do 03.04 wiec nie bede mogla raczej na BB pisac....BUUUUUUUUUU!!!

ale za to bede mogla rzucic sie w wir dekoratorskiego szalenstwa ;)
 
Do góry