reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki dla maluszków

reklama
My z mężem dzisiaj na zakupkach widzieliśmy świetne łóżeczko. Takie, jak mi się patrzy. Proste, jasne, prostokątne, z trzema wyciąganymi szczebelkami, pościel+baldachim i do tego jeszcze szuflada pod spodem. Za 250 euro...
 
1000 złotych, buuu

ja ma łóżeczko drewexu z zabudowanym wezgłowiem i nózkami, bez szuflady (nie chciałam) dałam za nie 350 złotych...(w zeszłym roku)
 
Ja oglądałam fajne łóżeczka firmy klupś można kupić z szufladą lub bez za ok 250-350 zł zalezy od koloru!!!
Firmy VOX ok 400-1000 zł
Za to firmy pali kosztują 1000-2000 zł!!!
Wiec jest wiele przedziałow cenowych!
 
Hej dziewczynki :)
Czesem was podglądam, bo mam teraz 2 koleżanki w ciąży (jedna lutowa jedna marcowa - hihihi dotykały mojego brzuszka i się zaraziły)
Oj piękne to czasy!!!
U nas pokoik Jolantka ma zrobiony (w kawalerce) - za regałem :) Jest przytulny, na podlodze są panele, ale jak zacznie raczkować (chodzić) to kupimy wykładzinę, bo ostatnio wyczytałam, że jak są panele to dziecko powinno chodzić w bucikach (kapciuszkach), a jak dywan lub wykladzina to na bosaka :) Jest to  kwestia nieukształtowanej miękkiej piętki.
Strasznie wam zazdroszcze i mi się ckni - chociaż pod koniec byłam wykończona i wywoływaliśmy z mężem ;)

azik - mam pytanko - między Twoimi maluszkami będzie około 2 lat? hmmm też mi się marzy taka roznica - i 2 maleństwo (ale zaznaczam ze Jola należy do aniolkow ;)) ale to sie jeszcze zobaczy...

Ps. Jeśli chodzi o zdjęcia (widzę, że różnie to wam wychodzi) to podaję krótką instrukcję (u nas na majowych działa ;)
Stronka: http://www.imageshack.us/
Po odnalezieniu zdjęcia (oczywiście wcześniej trzeba go troszkę pomniejszyć) kopiujecie link (ostatni z pięciu na dole)
Przed linkiem wstawiacie [ i m g ] a po linku [ / i m g ] - wszystko bez spacji :)

Życzę powodzenia i przede wszystkim bezproblemowej ciąży, pięknych brzuszków, łatwego porodu i ślicznych grzeczniutkich aniołków!!!
 
Basiu, cięzko byc w ciązy z roczniakiem... jak nie masz pomocy to poczekaj jak skończy 1,5 roku (głownie chodzi o noszenie kochanego ciężarku i bieganie z nim jak uczy sie chodzic...)

ja czasami nie wyrabiam, ale bardzo się cieszę i mam pomoc w Igorze i mamie...
 
azik - tyle zeu mnie to niestety marzenia scietej glowy (mieszkamy w kawalerce, ktora jeszcze przez 6 lat bedziemy splacac) - ale licze ze wygram w totka do lipca przyszlego roku ;)
Dzieki za rady - warto wiedziec - hmmm a moze roznica 3 lat jest bardziej odpowiednia?
 
Izzabela pisze:
My z mężem dzisiaj na zakupkach widzieliśmy świetne łóżeczko. Takie, jak mi się patrzy. Proste, jasne, prostokątne, z trzema wyciąganymi szczebelkami, pościel+baldachim i do tego jeszcze szuflada pod spodem. Za 250 euro...
Izzabela, takie samo łóżeczko można na Allegro kupić za ok. 350-450 zł (nowe oczywiście, bo używane są tańsze).
 
reklama
Mój mąż w ostatnią sobote pomalował pokoik dla dzidzi na niebiesko(taki jasny kolorek).Na razie stoi tam tylko łóżko,ale zamówiliśmy już komode.Łóżeczko sprezentuje teściowa.Chciałabym pomalować je na taki sam kolor jak ściany,ale nie wiem ,czy nie będzie za dużo tego błękitu???
 
reklama
Do góry