reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2011' rozpoczęty przez Asionek31, 13 Lipiec 2011.

1. Asionek31

Asionek31 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zapraszam do chwalenia sie kacikami naszych pociech :)
    jak rowniez wkejaniem inspiracji :)

2. gosiane

gosiane Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Asionek fajny watek nowy, zaraz sie pewnie zapelni :-) Ja na razie nie moge urzadzac pokoiku bo go jeszcze nie ma, remont sie powooooli toczy.

3. reklama
  4. atram81

atram81 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  5. tricolor

tricolor Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja mimo wszystko reklamować będę mebelki ATB bo Tymkowi kupiliśmy taki zestaw:

65_1.jpg

I nie mam powodu do narzekań. Oczywiście potem porobię fotki i powstawiam żebyście miały lepszy obraz ( nie taki z reklamy ). Jedyny mankament to fakt, że trzeba samemu je skrecać i nie zawsze jednak wyjdzie to idealnie, ale i tak uważam wyglada dobrze :-)

Dla córy planujemy ten zestaw:

29_950_950.jpg

Jest najtańszą obcją w ich ofercie, ale jest delikatny ( przynajmniej tak wyglada na fotkach )
    Ewentualnie jeszcze taka obcja, ale wychodzi już drożej i wyglada troszeczkę "ciężej" i jest podobna do mebelków Tymka ( chyba aż za bardzo )

64_1.jpg

A tu ich strona Meble dla dzieci, pokój, meble dziecięce i młodzieżowe, pokoje dla dzieci

6. jagmar

jagmar Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tricolor ładne te mebelki ale drogo taki zestaw wychodzi albo ja po prostu nie miałam wyobrażenia o cenach [​IMG]

7. tricolor

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jagmar, drogie to są meble np. firmy MEBLIK choć naprawde śliczne http://www.meblik.pl/

Jak mam wybierać to wolę tańsze ( bo na inne mnie nie stać ), a nawet w IKEI wychodzi drożej ...

8. Mariolciaa

Mariolciaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wspaniały temat. Aby skoczę do rossmana, i będę was nadrabiać :)

9. Asionek31

Asionek31 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gosiane ja czekam az rodzinka juz bedzie po odwiedzinach u mnie wtady powoli zaczne cos robic :)
    narazie zastanawiam sie na jaki kolor machnac sciane na ktorej bedzie lozeczko i komoda ?? bo wszystko bale bedzie i tak lipa na bialej scianie troche :/ zleje sie wszystko ...

Tricolor mebelki dla coreczki sa sliczne !! bardzo w moim guscie :)

10. reklama
  11. jagmar

jagmar Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tricolor to widać nie znam się na cenach. Przeraziłam się bo właśnie zaczynamy remont i znając życie fachowcy finansowo nas wykończą i z mebelkami będę musiała poczekać ;(

12. tricolor

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ja jak zaczęłam szukać dla synka mebelków to też sie przeraziłam jakie są ceny. Sąsiadka robiła z płyty meble u stolarza i wcale Jej taniej nie wyszło. Wszystko oczywiście zależy od ilości mebli no bo przecież nie trzeba szaleć ze wszystkimi meblami od razu. Łóżeczko najwazniejsze i jakiś mebel co by można ciuszki pochować. Przewijak zawsze można na łóżeczku położyć więc jakaś specjalna komoda też nie potrzebna ... Temat rzeka tak naprawdę.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie