reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

reklama
DSC04436.jpgDSC04435.jpgDSC04434.jpg

Wiem,wiem bardzo "smutna"pościel,ale mi się bardzo podoba mam jeszcze jedną z Kubusiem Puchatkiem w kolorze żółto-zielonym,ale póki co na biało...
 
Jagmar, faktycznie centy powalają, ale meble czad :tak:

A tu macie pokoik Tymka, dla odmiany bardziej stonowany i chłodny bym powiedziała nawet :-)
ImageShack Album - 12 images
Jeszcze kilka detali i będzie oki ( m.in. żaluzje chcę czerwone, albo pomarańczowe ..., koszyki na półki, miarkę wzrostu chce kupić, kocyk w innym kolorze niż zielony czy niebieski ...) Najgorsze, że Tymo woli siedzieć w pokoju Młodej bo tam zawsze było Jego ulubione miejsce zabaw ...
A tak swoją droga widzę, że fotki troszeczkę przekłamują czasami bo kolory sa naprawdę żywe w obu pokoikach zresztą :-)

Zajżałam tutaj zgapić ciekawe pomysły na pokoik dla mojego Natanka i w tym pokoiku się zakochałam. Cudownie wykończony, taka dbałość o każdy szczegół... :) SUPER!!! Ja mam podobny pokój ze skosami, mebelki już wybrane. Twoja tapeta, kolorki i cała reszta - BOMBA!
 
reklama
Do góry