reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

No my wlasnie bedziemy na razie kupowac lozeczko i komode z przewijakiem i chyba w Ikei chyba ze sie nam cos odmieni albo mnie ktoras tu zainspiruje :-)
 
reklama
My mamy tylko lozeczko i przewijak na lozeczko. U nas w sypialni tak malutko miejsca ze tego nawet kacikiem nie mozna nazwac.... w ten weekend zamierzam zrobic troche miejsca u nas w szafach, zeby najpotrzebniejsze rzeczy miec pod reka, a nie biegac po wszystko do innych pomieszczen. i moze jakies koszyki kupie.... ale postawic to ja je moge albo na szafie albo na parapecie. Zreszta zdejcia naszej sypialni mozna poogladac tutaj (bo mieszkanie wystawione na sprzedaz), mamy tylko ta przestrzen od brzegu lozka do okna: Flat for Sale in Dunfermline, Kinross & West Fife, 41 Burns Street, KY12 9EL
 
To tylko mieszkanie (1/4 domu), my na gorze, na dole jest drugie mieszkanie i obok tak samo. Glownym powodem jest to ze mamy strasznie glupich sasiadow niestety, no i bedzie nam troszke ciasno a ja chcialabym zeby moja rodzina spokojnie mogla przylatywac i zeby wszyscy sie pomiescili, choc gdyby nie sasiedzi to raczej bysmy tam jeszcze zostali.
 
cytryna fajne mieszkanko
ale powiem ci ze w sypialni i tak masz chyba troszke wiecej miesca niz ja bede miala, jak juz moja bedzie skonczona
ja lozeczko chce miec obok siebie, na miejscu szafki nocnej , tobie by sie tez zmiescilo chybanie?
nie myslalas o tym ?

a propos widze ze kolory w livingu mamy takie same, zielen i czerwien :) tylko ja mam wiecej czerwieni a dodatki zielone :)
 
Ostatnia edycja:
Nie, nie zmiesci mi sie z boku lozka...
A nasz living room to sama IKEA :-D zreszta na razie nic nowego nie kupujemy, bo nie dosc ze kot drapie kanape od spodu to dziecko pewnie tez cos zniszczy ;)
 
Nie, nie zmiesci mi sie z boku lozka...
A nasz living room to sama IKEA :-D zreszta na razie nic nowego nie kupujemy, bo nie dosc ze kot drapie kanape od spodu to dziecko pewnie tez cos zniszczy ;)

sprawdzilam wymiary, jednak mam szersza sypialnie, wydawalo mi sie tylko ze taka sama
kurde szkoda ze wam sasiedzi daja w tylek, a teraz szukacie czegos wolnostojacego? czy tez flata?
 
Szukamy albo domku (conajmniej 2 sypialnie) albo mieszkania, ale wtedy musi byc nad sklepem i jak mieszkanie to 3 sypialnie fajnie byloby miec :)
Najpierw musimy sprzedac nasze....wiec trzymajcie kciuki za nas :)
 
My mamy domek ale niestety z tesciami wiec dzidziak bedzie mialo tylko swoj kacik. Narazie mamy lozeczko, dywan i obrazki. Jeszcze nam brakuje lampki i komody chyba z Ikei ale pewna nie jestem. Z przewijaka rezygnuje bo dla mnie to zbedny wydatek i przedmiot ;-)
 
reklama
Do góry