reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

Fajowa ta chałupka, a najbardziej to ogród mi się podoba. Roboty z żywopłotem od cholery bedzie, ale widać, że warto bo potem efekt jest. Oby wszystko po Waszej myśli sie potoczyło :tak:
 
reklama
Cytryna fajny ten domek. Najbardziej podoba mi sie kuchnia. Taka jasna i przestrzenna...Nie to co moja mala.
My mamy bardzo duzy dom. 4 sypialnie, salon, dwie lazienki... i ogromny ogrod. z duza iloscia dzikiej trawyyyyyy! No i zywoplot - mordenga!!
 
Werka - wy wynajmujecie, tak? I mieszkacie jeszcze z kims?

pysia - w UK domy z zewnatrz sa bardzo brzydkie... ten zaliczylabym do ladniejszych ;)
 
cytryna ooo cudny ten ogród!!!! matko jak mi się marzy domek z ogrodem...my mamy tylko z przodu ze 3 metry takiej rabatki i tyle. No i my w szeregówce mieszkamy to zupełnie co innego niż bliźniak.
 
atram -to wy porzadny macie ten remont - myslalam ze tylko malujecie albo cos. Powodzenia, nie lubie remontow, ale trzeba przetrzymac i potem jest satysfakcja :)

Werka - ogladamy sobie domki powoli, ale tak naprawde musimy czekac az bedziemy miec oferte na nasze. na razie z 6 ktore widzielismy jeden dom nas zainteresowal, ale jeszcze sporo do ogladania plus ich juz moze nie byc na rynku kiedy my sprzedamy, wiec sie nie nastawiam na zaden za bardzo teraz.

Ten nam sie w miare podoba: House for Sale in Cowdenbeath, Kinross & West Fife, 9 Bowling Green Street, KY4 9DF
Wprawdzie sypialnie nie za duze ale salon ogromny, dwie lazienki i na zewnatrz duzo miejsca, ze dwa razy wiecej niz na zdjeciu (bo jest jeszcze drugi ogrod).

bardzo fajny ten domek :))
 
atram -to wy porzadny macie ten remont - myslalam ze tylko malujecie albo cos. Powodzenia, nie lubie remontow, ale trzeba przetrzymac i potem jest satysfakcja :)

Werka - ogladamy sobie domki powoli, ale tak naprawde musimy czekac az bedziemy miec oferte na nasze. na razie z 6 ktore widzielismy jeden dom nas zainteresowal, ale jeszcze sporo do ogladania plus ich juz moze nie byc na rynku kiedy my sprzedamy, wiec sie nie nastawiam na zaden za bardzo teraz.

Ten nam sie w miare podoba: House for Sale in Cowdenbeath, Kinross & West Fife, 9 Bowling Green Street, KY4 9DF
Wprawdzie sypialnie nie za duze ale salon ogromny, dwie lazienki i na zewnatrz duzo miejsca, ze dwa razy wiecej niz na zdjeciu (bo jest jeszcze drugi ogrod).
no spory robimy remoncik, ale wiesz jak juz robic to zeby bylo na jakis czas

a ten domeczek co pokazalas zajebisty i kurde mega tani ... naprawde zazdroszcze chaty w takiej cenie .. marzy mi sie biala kuchnia
niestety my zaplacilismy duzo drozej wszytsko dlatego ze mieszkamy w duzym miescie i na bardzo spokojnej dzielnicy ...
ale ten wasz w srodku boski
 
Az zazdroszcze wam ze mieszkacie na swoim. Ja musze poczekac do przyszlych wakacji. Wtedy moze uda sie wkoncu ogarnac...I od czerwca zaczniemy pelna para szukac nowej chatki...

Tak, wynajmujemy. Mieszkamy z kolega i do niego przyjezdza teraz w sierpniu dziewczyna. Mieszkamy w blizniaku, i mamy mase trawy do koszenia. I niestety trzeba to robic conajmniej co dwa tygodnie bo potem zarosnie i wyglada jak na dzikiej lace:)
 
Koszenie trawy raz na 2 tyg ? Marzenie. My co tydzień kosimy bo rosnie jak głupia ...

No, ale oto efekt tapetowaniua sciany przez mojego slubnego :-)







To będzie pokoik naszej córy. Teraz meble, dodatki i gotowe. Potem foty z ciagu dalszego. No i wrzucę też pokoik mojego synka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry