reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluchów- dekoracje , mebelki , wystroj

reklama
Eeeeeeeeeeeeeetam zaraz porzadek ;-) No dobra, fotki robiłam zaraz po posprzataniu, bo potem to pokój nie do poznania by był. Właśnie przeszedł delikatny lifting bo kupiłam pudła na zabawki i półeczki i "liść" w Ikei i sesja była robiona rzeby utrwalić te zakupy. Oczywiście Tymo jak wpada i zaczyna wywalać z pudełek to potem mam pół wieczoru sprzątania :eek:
Dzięki za uznanie mego gustu :cool2:

Kasiadz, mimo że wystrój jak widzisz odbiegajacy od mojego bardzo mi sie podoba Wasz pokoik i kącik dzieciecy, ale przeraża mnie ta półka nad łózeczkiem. Ja dopiero teraz się odważyłam zawiesić coś nad łózkiem Tymka. Chyba mam zbyt bujną wyobraźnię :szok:
No i wymazana twarz - pełna profeska ;-):-D

dlatego jak pisałam (chyba) półka i tv nad łóżeczkiem będą zlikwidowane, ale na razie mój jest zajęty budową więc powiedziałam mu że ma to zniknąć do mojego powrotu z dzieckiem ze szpitala:)
a tważ zamazana - no cóż jeszcze chłop by się dowiedział że jego zdjęcia bez zezwolenia zamieszczam :)

tricolor kasiadz pisala ze polke likwiduja ;)

kasiadz jak sie czujesz majac juz lozeczko kolo siebie? Mnie maz pytal w ten weekend kiedy ma nasze zlozyc ale powiedzialam ze tak za miesiac :) jakbym sie tak otoczyla dzieciecymi rzeczami teraz to juz o niczym innym bym nie myslala. pisze jakbym myslala, w sumie to i tak nie mysle o niczym innym :-D ale wszystko jest na strychu popakowane na razie :)
łóżeczko złożyliśmy bo po kupieniu było w kartonie i nie wiedzieliśmy czy wszystko gra. Jak złożyliśmy to się okazało że nie mieści się do sypialni, więc musieliśmy wymienić nasze łóżko na mniejsze, jak już to zrobiliśmy i wstawiliśmy łóżeczko to nie było sensu z powrotem go rozkręcać i tak zostało, żeby kot mógł się przy okazji przyzwyczaić.
a tak dla jasności to pościel tylko przymierzyliśmy dzisiaj i zdieliśmy:)
a ja już nie mogę się maleństwa doczekać:)
 
łeeeee tam po co zdejmować pościel mogłaś kocem przykryć ;P albo folią sporzywczą. hehe. Nasz kącik dziecięcy będzie podobnie wyglądał :) przynajmniej przez pierwszych kilka miesięcy.
 
dziewczyny piękne te kąciki.. ja jeszcze łóżeczka nie wstawiam, w sierpniu wstawię :tak:
tricolor już wiem skąd masz taka ksywke, każdy pokój taki kolorowy!!! osobiście mi się Tymka pokój bardziej podoba bo w mojej gamie, a jaki tam porządek jak z katalogu!!
 
my wstępnie mamy plany że na razie śpimy z dzieckiem, a jak przestanie tak często budzić sie w nocy czyli np na wiosnę wyniesiemy się do salonu:( a pokój zostawimy dziecku, bo nie chcemy przyzwyczajać dziecka do spania z nami:)
 
my wstępnie mamy plany że na razie śpimy z dzieckiem, a jak przestanie tak często budzić sie w nocy czyli np na wiosnę wyniesiemy się do salonu:( a pokój zostawimy dziecku, bo nie chcemy przyzwyczajać dziecka do spania z nami:)

my też będziemy najpierw w tym samym pokoju a później pokoik mu urządzimy ale to dopiero w przyszłym roku na lato :tak:
 
dziewczyny piękne te kąciki.. ja jeszcze łóżeczka nie wstawiam, w sierpniu wstawię :tak:
tricolor już wiem skąd masz taka ksywke, każdy pokój taki kolorowy!!! osobiście mi się Tymka pokój bardziej podoba bo w mojej gamie, a jaki tam porządek jak z katalogu!!

He he he już gdzies to słyszałam z tą ksywką. No, a kolorowo to my w domu mamy, ale tylko na pietrze bo parter bardziej stonowany. A sypialnia cała czerwona :cool2:
 
tricolor - widzę, że tak jak ja jesteś fanką kolorowych sufitów ;-) u mnie w całym domu nie ma białego :tak: bardzo mi się podobają te pasiaste tapety :tak:

kasia - śliczny ten kącik :tak:
 
reklama
tricolor
pomysłowo baaardzo :) tak nowocześnie, podoba mi się. Fajnie że będzie miała taki ładniutki pokój. Czekamy jeszcze na pozostałe fotki.
kasia
Ty już całkiem przygotowana na przyjście :) kącik mały ale wspaniały. Bedziesz miała didusia na oku. ( a łoża małżeńskiego zazdroszczę- ja musze się nacieszyć kanapą :p).
 
Do góry