reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluszków

Temat na forum 'Archiwum mam grudniowych'10' rozpoczęty przez kliwia, 6 Listopad 2010.

1. kliwia

kliwia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Żeby móc podziwiać i podglądać udogodnienia i różniaste rozwiązania w pokoikach i kącikach naszych maluchów, zakładam ten wątek.

Wiem, że zdjęcia pojawiały się w temacie Wszystko dla maluszka, ale żeby nie przebijać się przez wszystkie strony tamtego tematu, zapraszam do chwalenia się. :-D

Kilka inspiracji:

G3CqWELTRM4GhKvbTB.jpg Pokoik1.jpg urzadzanie-pokoju-dla-niemowlaka_69_w633.jpg
    zcYM8yKAu5Fr9Fir8B.jpg pokoj-niemowlecy_D.jpg 3370701539_fdd0b8fbbf.jpg

Ostatnia edycja: 9 Listopad 2010
  2. Ha-NN-aH

Ha-NN-aH BB fan

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to ja wkleję zdjęcia
    W zasadzie nic nie zmieniałam i idę "starym" systemem po Hani. Łóżeczko, komoda, tylko fotel do karmienia tym razem kupiłam żeby mi było wygodnie karmić w nocy. Na łóżku było nie za bardzo. Torszkę odsunę jeszcze łóżko w stronę wejścia.
    Szczebelki w łóżeczku są wycięte na stałe ale jak podrośnie troszkę mała to obrócimy tą luką do ściany i nie wyjdzie. Narazie tak zostawiam bo nie chcę oglądać pogryzionej barierki.
    Na ścianach też nic nie wieszam bo jak Emilka będzie mieć 1,5 roczku/2 lata to przeprowadzamy ją do pokoju starszej siostry który już jest urządzony.
    pokoik starszej
    [​IMG]Kliknij, żeby zobaczyć obrazek w pełnej wielkości. [​IMG]Kliknij, żeby zobaczyć obrazek w pełnej wielkości.
    [​IMG]Kliknij, żeby zobaczyć obrazek w pełnej wielkości.

[​IMG]Kliknij, żeby zobaczyć obrazek w pełnej wielkości. [​IMG]Kliknij, żeby zobaczyć obrazek w pełnej wielkości.
    [​IMG]Kliknij, żeby zobaczyć obrazek w pełnej wielkości.

Ostatnia edycja: 9 Listopad 2010
  3. reklama
  4. kasiarem1

kasiarem1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ha-NN-aH super mieszkanko powiem szczerze że zainspirowała mnie twoja ściana w paski i w miejscu gdzie będzie stało łóżeczko śiane mam pomalowaną bardzo podobnie, duzo było zabawy przy malowaniu ale czego się nie robi dla dzieci :-)

planujecie jakieś specjalne miejsce do karmienia bo ja się troche stresuje że nie bede miała gdzie usiąć z małą w pokoju nie mam foteli zostaje mi tylko wyrko na którym będzie spał mąż i mam wrażenie że kregosłup mi nie wytrzyma

5. Ha-NN-aH

Ha-NN-aH BB fan

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No własnie przy łóżeczku małej stoi fotel który specjalnie kupiłam do karmienia. Przy pierwszym dziecku nie byłam taka mądra i musiałam się męczyć to na łóżku to na fotelu, który zupełnie się nie nadawał do karmienia dziecka. Ten się przynajmniej buja i jest szeroki, a oparcia nie przeszkadzają.
    Także polecam, bo kręgosłup po porodzie bardzo boli. Od złych pozycji do karmienia zresztą też.

6. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja będę do karmienia wykorzystywać meble, które są w domu - żaden więcej się nie zmieści. W dużym pokoju, gdzie śpimy i gdzie będzie łóżeczko, są dwa fotele-muszelki, bardzo wygodne. A w małym jest kanapa z wygodnymi poduszkami i szerokimi bokami, o które się można oprzeć. Więc gdzieś w tych miejscach będę karmić :) Mam poduchę-rogala, zobaczymy czy się sprawdzi.

7. Ha-NN-aH

Ha-NN-aH BB fan

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja miałam taki przy pierwszym dziecku. Oparcia bardzo ograniczały, ponieważ dziecko szybko urosło i nie mieściło się na szerokość, więc musiałam siedzieć bokiem, co nie było bardzo wygodne, bo plecy były bez oparcia.

8. kasiarem1

kasiarem1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kurcze jak tu zmiescic wszystko w 10 metrach

9. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ha-nn-ah - mialam taki sam fotel do karmienia przy Nince i byl SUPER!!! niestety teraz nie mam juz gdzie wcisnac, mimo ze metraz mamy wiekszy. takze bede wykorzystywac lozko i kanape.

ale jesli ktos ma miejsce, to zdecydowanie polecam taki fotel!

10. reklama
  11. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Śliczny kacik a pokoik starsze j CUDO. Aż mi sie chce zmieniac mieszkanie na większe...Szkoda, ze to nie takie łatwe...Ja mam podobne fotele dwa i bardzo wygodnie mi się karmiło na nich, ale najwygodniej karmiło mi sie na lezaco.

12. cwietka

cwietka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ha-nn-ah - śliczny kącik i superzasty pokoik starszej córy. Te paski na ścianie też mi się podobają.
    Ja własnoręcznie malowałam pokój dzieciowy i bardzo chciałam namalować na ścianach czerwone kwiaty, ale Małżon był baaardzo temu przeciwny. W końcu dałam za wygraną, bo po pierwsze moje umiejętności artystyczne nie stoją na najwyższym poziomie, po drugie nie wiedziałam wtedy jeszcze, co czai się w moim brzuchu, po trzecie nie mieliśmy jeszcze całościowej wizji gdzie co będzie stać. Ale i tak niedługo czeka nas kolejne malowanie, bo budynek nowy i strasznie popękał, więc może wtedy uda mi się jakieś wzorki na ścianach przeforsować.

Poleć forum