reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki i kąciki naszych maluszków

ale na szczęście do podłogi blisko, więc mogę na czworaka a potem do pionu :-D

:D Wyobraziłam to sobie :D
Choć w sumie - nie musiałam za bardzo wysilać wyobraźni, bo moje sposoby podnoszenia się z podłogi po ostatnim sprzątaniu szafy, kiedy wszystko leżało na podłodze, wyglądały bardzo podobnie ;) Wyciągnęłam z nich jedną lekcję - nigdy nie podnosić się za rozłożoną suszarkę ;) Bo potem trzeba najpierw zrzucać z siebie mokre ubrania, a potem znowu próbować wstawać ;)
 
reklama
Mi też się podobają baaaaardzo wasze kąciki:)))... (aż nie moge sie doczekac swojego:p)
To samo pomyslałam o tym fotelu sako jak go zobaczyłam,....że jak Ty się z niego podniesiesz hihihih, to prawda- sa mega wygodne, najwyżej do forymy szyciej dojdziesz hehe;)
 
sarka, ewa86 - Tak mnie zestresowałyście tym wstawaniem z fotela, że aż poszłam sprawdzić :-) Mimo 38-tygodniowego brzucha jakoś daję radę się samodzielnie podnieść, trzymając na rękach poduszkę w charakterze dziecka. To bez brzucha chyba będzie jeszcze łatwiej ;-)
 
bo Ty jakaś wysportowana jesteś :) u nas na szkole rodzenia były te fotele sako to muszę powiedzieć że chciaż wtedy byłam w jakimś 30 tc to wstać z tego za cholerę nie mogłam chyba że przekulnełam się na podłogę na czworaki i potem w górę - tyle że trzymając dziecko to już tak nie da rady. Ale póki siedziałam to było bardzo wygodnie
 
Cwietka super kącik. Naszego Małego musi byc w naszym pooju, obok łóżka Lolka. Pokoik Lolka słuzy jako składowisko zabawek, miejsce do zabawy i stoi tam szfa z dzieciowymi ubraniami. Na łózko na razie nie ma miejsca...Ja sobie będe na noc przesuwała fotel.Akurat nasz bardzo wygodny do karmienia. Jeśli się nie jest po cc
No To tak wyglada lózeczko. Nowa w nim jedynie pościel i kocyk. A no i zabawki dwie, które Paweł pozawieszał. Reszta zabawek, nawet karuzelka uzywane.W ogóle ja zawiesiłam karuzelke a ten zaczął latac i zabawki zawieszać,a le miałam ubaw.
pokoik.jpg

By bodzinka at 2010-11-12

pokoik1.jpg

By bodzinka at 2010-11-12

pokoik2.jpg

By bodzinka at 2010-11-12

pokoik3.jpg

By bodzinka at 2010-11-12

pokoik4.jpg

By bodzinka at 2010-11-12

pokoik5.jpg

By bodzinka at 2010-11-12
 
Bodzinka Fajny kącik urządziłaś dla Filipka, oby mu się tam smacznie spało:) co by często mamusi budzić nie trzeba było heheh

ja dziś przymontowałam nogę od baldachimu do łóżeczka:) i na razie na tym poprzestaję:D
Przewijak leży na łóżeczku - poprzykrywany ręcznikiem,kocykiem i pierdołami, i uczę kota nie wchodzić na niego - zajebiście mi się to udaje.... przy nas nie wchodzi - a 4 dziury już są od pazurków, które nota bene dziś straciła za karę:) echhhh brak mi słów do tego "dzioda" mojego hehe
 
Bodzinka fajny kacik i wogole kocyk wylukalam taaakii sliczny przytulasny, wyglada na gruby tu niestety takiego nie widzialam :(
zastanawiam sie tylko czy tv nie bedzie przeszkadzac maluchowi?? ja bede miec kojec w saloniku kolo tv wlasnie, niestety nie mam innego miejsca ale zastanawiam sie czasem czy nie bedzie jej draznil jakos??
 
Salomii no mnie też ta TV tam nie pasuje ale innej opcji nie mamy:-:)-:)-( No cóz na szczęscie nie leci u nas cały czas, i z pozytkiem dla nas będzie leciał rzadziej he he he he.A kocyk jest superaśny, gruby, i swietnie się sprawdza, Lolo ma nadal taki.A zakupiony na targu.A w ogóle podejrzewam, ze będzie "mieszkał' w łózeczku pewnie głównie noca a tak leżaczek, mata..A przez pierwszy miesiac, dwa TV mi w głowie nie będzie. Jak nie Filipek to Lolo.
Ale myśle, że nie będzie maluchom przeszkadzał, w końcu nie ogladamy TV na cały regulator, także na pewno nie bedzie Maleńkiej przeszkadzał.
 
Ostatnia edycja:
Bodzinka kącik śliczny:))))
tak sobie myślę że tv jak tv ale piszesz że i Lolo z Wami śpi w pokoju, więc wszyscy tak? dobrze zrozumiałam? a Filipek nie bedzie brata kilka razy w nocy budził???
 
reklama
Tu mamy duzo wyrobow z welny np bardzo popularne sa na zime takie cieniutkie kalesonki i bluzki ale z przetworzonej welny rozmiary od niemowlaka do staruszka, rewelacyjnie sie to sprawdza w zimnie, takze koce mamy welniane cieniutkie ale cieplutkie tyle ze tak jak ubranka sa naprawde komfortowe to koce zawsze gryza:O:O a z tych milusich sa tylko cienkie :/
w sumie lozeczko docelowe jest u nas w sypialni ale w dzien np tez chyba bede musiala ograniczyc tv, tyle ze ja uzywam tv w celu hmmm towarzysz ;) lubie jak mi cos gada nie ogladam np ale lepiej sie czuje w domu jak mi cos brzeczy ;)
 
Do góry