reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

wow Thea.. jak z reklamy normalnie :D

ja też jak mąż przyjdzie to spróbuję zrobić zdjęcie pokoju Ani.. na razie sama tam będzie spać a Franek z nami ale docelowo będą mieszkac razem... a w tej chwili wśród morza zabaawek tonie łóżko z Anką :D

A Franka łóżko stoi pomalowane.. a wogóle to mam dostac jesczze jedno używane łóżeczko i jak przywiezie mi mąż to drugie to zdecyduję, które postawimy :D
 
reklama
Pokoiku osobnego niestety nie mamy, dzidzia będzie w naszej sypialni. Jak będzie większa to może podzielimy jakoś pokój, bo jest spory albo zrezygnujemy z sypialni - zostawimy ją dla dzieciaczków, a my wpakujemy się do naszego dziennego.
 
Thea naprawdę ślicznie ;D ja też sie pochwalę swoim kącikiem dla małej ale nie mam jeszcze rozłożonego łóżeczka ::) ja to bym juz chciała, ale mąż woli poczekać. Ale Thea naprawdę pokoik śliczny ;) nawet kosmetyki przygotowane ;) widać ze juz czekasz na maleństwo.
 
Próbuje już od kilku godzin rozplanowac tak ustawienie mebli w pokoju żeby wszystko sie mieścilo i niechce mi nic sensownego wyjsc. :mad:
 
Ja polecam do obejrzenia na sierpniówkach wątku o pokoikach i kącikach dla maleństw - naprawdę śliczne.
Jedna z dziewczyn (i tu coś dla EDI i innych dziewczyn które lubią Kubusia Puchatka ;)) namalowała (dokładnie ktoś tam z jej rodziny ma taki talent ::)) na całej ścianie scenę z bajki! naprawdę ładnie.

Zobaczcie!! tylko trzeba przejrzeć cały wątek ;)

https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,8526.0.html
 
No ja będe mieć wyklejonego Kubusia,ale dopiero jak wrócę z maluchem do domu.Nie omieszkam się wtedy pochwalić ;)
 
reklama
No,ja takze uwielbiam te bajke,ale niestety takiego talentu nie posiadam i staram sie zastapic te malowidla innymi rzeczami zwiazanymi z Kubusiem. ;)
 
Do góry