reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

INES śliczny pokoik, wszystko tak ladnie dobrane, z gustem, kolorki tez sliczne, takie spokojne, bardzo mi sie podoba!!!! ;-)
 
reklama
Ines! Fakt! Pokoik prześliczny! Spokój, ład i porządkek! Podziwiam! My chyba niedługo zrobimy bąblom pokój a raczej wyprowadzimy się ze swoim łóżkiem z niego.... ale jeszcze trochę....
 
Ines gratuluje tak pięknego pokoiku,ale to chyba wszystko razem nieźle kosztowało.My to tak jak najprościej i jak najmniejszym kosztem,żeby w przyszłości kupić takie meble dla starszego dziecka:-) Mariczka musi się czuć w takim pokoju cudownie;-)
 
Mariczka ma śliczny pokoik:tak::tak::tak:Marcel jeszcze śpi w łóżeczku obok naszego łóżka, narazie jest mi tak wygodniej, tylko podniosę głowe i wiem co się dzieje;-)zresztą u nas narazie nie ma warunków na to:no::no:. Mieszkamy w jednym pokoju w drugim moja mama więc tak czy siak niuniek musi być z nami.Może kiedyś jak się dorobimy nowego mieszkanka to urządze Marcelkowi taki piękny pokoik jak ma Mariczka;-)
 
reklama
Do góry