reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

Ok,tak jak obiecalam - porobilam kilka zdjatek lozeczka mojej Zuzanki i wrzucilam je w galerie. ;D Nie sa najlepszej jakosci,ale idzie sie dopatrzec,co gdzie jest,hihi. ;) Mysle,czy jeszcze gdzies cos na sciane wrzucic... Narazie jest jak jest,a jak bedzie jakas aktualizacja,to ja wkleje. :D Kubusiowe maskotki wraz z przybyciem Zuzanki zostana polozone w innym miejscu,oczywiscie. ;)

http://www.lozeczko.jpg.pl

Mi sie osobiscie podoba,mimo,iz jeszcze jest bez poscielki i ochraniaczy. :D
 
reklama
Mychus,to i tak nie jest wszystko,co w pokoju mam zwiazanego z Kubusiem. :D Jak sie pogoda poprawi i jak znajde jakies bateryjki do aparatu,to pocykam zdjecia reszty pokoju. ;)
 
Ja jeszcze nie mam nic w sypialni dla malucha ale wkleje pokoik Martysi.
W nim zamieszka Szymek ja troszke podrośnie :D


pokjma322ejqt7.jpg

pokjma322ej1bm4.jpg
 
Mamaoska ale masz dużą córę ::)
a gdzie Martynka będzie mieszkać jak miejsce zajmie Szymek? ::)
 
Ta przeprowadzka nastąpi conajmniej za rok i trzeba będzie wstawić łóżko piętrowe.
Mała już się nie może doczekać,a mieszkać będą razem! ;D
 
reklama
Mamaosiu,no jaaa! :D Coreczka bosko ladniusia,pokoik sliczny,a ta tapeta mmmm. :D Ja pamietam,ze tez jak bylam mala,to nie moglam sie doczekac,kiedy moj braciszek wyjdzie z tego lozeczka i bedziemy mogli ze soba sami mieszkac w pokoiku,hihi. :D
 
Do góry