reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

reklama
Ja też wkleje zdjęcie pokoiku maleństwa ale łóżeczko jeszcze nie jest ubrane dopiero go ubierze mąż jak bede już w szpitalu.
 
także pokoiki sliczne macie dziewczyny a ten pomysł z tym wątkiem jest bardzo dobry Agutko ;) Nasz pokjoik nabierze blasku jak będzie łóżeczko ubrane bo jak widzicie wyżej narazie jest goluśkie ;)
 
Basiu jak już pisałam wcześniej , mebelki masz super ;) ja też mam zestaw z VOXa ale zdjęcia wkleje jak rozłożę i ubiorę łóżeczko ;)
 
Dziewczyny piękne macie łóżeczka i pokoiki dla swoich pociech!! ::) Nasza niunia na razie nie ma swojego pokoju, bo w jej przyszłym pokoju ;D na razie jest nasz pokój dzienno-telewizyjny, dlatego nie mogę tak fajnie pokoiku urządzić typowo pod dzidzię. Zresztą na początku i tak byłaby z nami w sypialce, ale muszę pomyśleć nad jakimiś ozdobami na ścianę, zawsze to zrobi się choć troszkę bardziej dziecięco ;) ;D, niech ma chociaż swój kącik ;) ;D.
 
Renee swój kącik dzidzia musi mieć ;) masza niunia też bedzie miała swój kącik bo nie mamy dla niej osobnego pokoju. Tzn i tak jest dobrze bo będzie w pokoiku z rybkami i komputerem ;) (oczywićie komputer jest w bezpiecznej odległości) :)
 
Moja Zuzia tez nie ma swojego wlasnego pokoiku i narazie nie zanosi sie na to,by taki miala miec... Bedziemy sobie we dwie rzadzic w Naszym Malym Swiatku. :D
 
reklama
I nasza córeczka bedzie miała swój kacik w naszym pokoju. Jest to miejsce gdzie toczy się nasze główne życie domowe a w razie czego, jak bedzie za głośno (goście lub cos w tym stylu) to chwilowo Zuzia użyczy części swojego pokoiku dla siotrzyczki :)

A za godzine jedziemy kupić łózko dla Zuzi i fotel obracany do biurka i będzie już miala swój i tylko swój pokoik :)
 
Do góry