reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

Chyba w maju urządzimy Oli pokoik. Jutro jedziemy oglądać mebelki, już mamy upatrzony komplecik w Emilce. Pytałam Oli na jaki kolorek chce mieć pomalowane ściany - na fioletowo - ostatnio jedyny kolor jaki dla niej istnieje.
 
reklama
Ja też już powoli chcę maluchom zrobić pokój... Na razie szukam tapet i jest ich trochę za dużo więc mam problem z decyzją...
 
Aniu czekam,czekam i czekam i nieweidze.Miałas narysować pokój Przemka po ustawieniu w nim przyszłego łóżka.:cool2:
My małej chyba niebędziemy nic zmieniać ,chociaz jak patrze na te jej ściany poniżej paska dekoracyjnego to chce sie wyć.Nieweim tez co z tym zrobić.Tapet niechce chyba ze przyklejane do ściany jak paski dekoracyjne.
 
to moze ja pochwale się nowym pokoikiem Alexa, świeżutko po remocnie, pokoik mały, naprzeciwko łóżka stoi mała szafa dziecięca pełna zabawek:-) ale myśle że przytulny, no i najważniejsze cały udekorowany w ulubioną postać z bajki mojego synka ciuchcie Thomas :-D
 

Załączniki

  • IMG_0048.JPG
    IMG_0048.JPG
    42,8 KB · Wyświetleń: 157
niom synkowi też się podoba:-D łóżeczko kupilismy tutaj po przyjeżdzie do anglii, ale z tego co widziałam w Polsce też są, na allegro widziałam, tylko cena wyzsza..
My kupiliśmy na ebay za 140f, używane ale wygląało jak nowe bez znakow uzywania;-)
 
reklama
Do góry