reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

agutkaZG

<3 Zuzia <3 Kubuś <3
Dołączył(a)
28 Styczeń 2006
Postów
11 939
Miasto
Zielona Góra
Nie wiem,czy to za wczesnie,czy w sam raz,ale tak sobie mysle,ze moze w tym watku bedziemy wklejac zdjatka pokoikow/kacikow Naszych Malenstw? :) Jesli uwazacie,ze taki temat jest niepotrzebny,to prosze o jego usuniecie...
 
reklama
Pomysł ciekawy jedna może ściągnąc wystruj od drugiej.Ja narazie ani zdjęcia ani mebelków nie mam. :-[
 
Agutko to zacznij ;) pomysł fajny. Ja chętnie też wkleje zdjęcie ale kurcze nie mam aparatu i łóżeczko też jeszcze nie stoi. Więc ja się dołącze chyba później, ale na pewno się pochwalę kącikiem dla Milenki ;D ;)
ale jak ty masz zdjątka to pokaż, bo jestem ciekawa ::) ::)
 
Mycha,nie robilam jeszcze zdjatek,bo chcialam zobaczyc,czy w ogole taki temat bedzie tu u nas mial "wziecie". ;) Ale postaram sie wkrotce cos pstryknac... Tzn. tego co narazie mam w Naszym pokoiku. :)
 
Agutku myslę,że to dobry wątek,tylko nie bardzo mam co wklejać ;D
Pokoik stoi,ale tak do końca to będzie dopiero przygotowany po moim wyjściu ze szpitala,więc chyba zobaczycie go od razu z mieszkańcem ;D chociaż pewne części będzie można ujawnić wcześniej,chyba ;)
 
Agutka,wątek jak najbardziej potrzebny,chętnie podejrze co nieco w kwestii urządzania kącika dla Przemusia,ale u mnie podobnie jak u Edi, przygotowany będzie dopiero po moim wyjściu ze szpitala.
 
Ciesze sie,ze temat Wam sie spodobal. ;) Ja w sumie tez jeszcze prawie nic nie mam,ale staram sie powoli go jakos urzadzac. :) Ale temat nie zginie i przeciez mozna fotki powklejac pozniej,tak,jak piszecie. :D Ja,jak cos tylko bede miala uwiecznione na zdjatku,to Wam pokaze,o! :)
 
Ja narazie nic nie mam w naszej sypialni oprucz łoża małżeńskiego.
Maluszek będzie spał z nami, a jego łóżeczko czeka rozłożone w piwnicy.
Nie moge się doprosić Tomka o złożenie,zresztą i tak ciągle go nie ma(ten mój tirowiec)!!
Ale moge pokazać pokoik Martysi który będzie dzielić z Szymkiem jak dorośnie!
 
reklama
a ja juz mam zdjecie miejscówki Emilki :) jeszcze tylko do komody dorobimy z tyłu deskę, żeby cały przewijak się mieścił...
 
Do góry