reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/ kąciki naszych dzieci

Julianna*

szczęśliwa :)
Dołączył(a)
11 Wrzesień 2009
Postów
1 104
Miasto
okolice Krakowa
W tym wątku będziemy mogły chwalić się pokoikami naszych maluchów. Jesli macie juz cos przygotowane, pomalowane ściany, wybrane mebelki to wrzucajcie zdjęcia, na pewno do będzie fajna inspiracja dla reszty. :-)
 
reklama
Juz mam praktycznie caly sklad wyposazenia :) lozeczko w domku, reszte trzeba dokupic :) wrzucam zdjecia katalogowe, a jak juz wszystko bedzie na miejscu to pokaze kacik Maksymilianka :)

Zobacz załącznik 427753 ikea-byholma-kosz-pleciony-3_0_b.jpg
0337bbbe-6edc-4915-87bd-d71f774fcd5c_634107439192445254.jpghensvik-ozko-dzieciece__0133466_PE288944_S4.JPG\
0090967_PE225872_S4.JPG
 
reniuszek - śliczne :) ja caly czas czekam na łóżeczko - sis ma podrzucic, ale taka masakra na drodze, ze lepiej niech posiedzi w domu, zeby nie doszło do jakiegoś wypadku. Jak dostanę już to cyknę fotę i wstawię
 
20120121_225112.jpgTak pomalowalismy pokoik Antosia do tego dzis kupilam sliczny zolty dywanik z kubusiem puchatkiem i niebieski karnisz z samochodami.Narazie my tu stacjonujemy jak widac bo teraz nasza sypialnia pod mlotek...
 
Exquise super ta ciuchcia szkoda ze moj talent plastyczny ponizej zera:-D bo bym tez cos takiego strzelila ale widzialam rozne fajne naklejeczki takie 3D, drewniane albo pluszowe:-) fajny motyw na mebelki, ja bede miala z ikei seria Aneboda czy cos takiego w kolorze slomkowym i one maja takie plastikowe wstawki ktore przeswituja takze rozgladam sie za jakimis fajnymi naklejkami zeby to troszke zkryc.
 
andzik też oglądałam takie rzeczy i niektóre są baaardzo ładne :) teraz się zastanawiam co ja będę robiła jak już skompletuje sobie całą wyprawkę i urządzę cały pokoik :-)
 
nom super rozrywke nam nasze maluszki zafundowaly mozna poszalec:-)
Ja wczoraj zajechalam do lidla po bulki a wyszlam z dywanikiem wskoczylam do innego sklepu po mopa i karnisz kupilam i karuzelke nad lozeczko;-)cos czuje ze od nastepneo tyg wypuszczac bede mojego z lista na zakupy bo ja zawsze cos zauwaze co sie przyda malemu tylko czy ten pokoik to wszystko pomiesci:szok:
 
reklama
mam dokładnie to samo :) ostatnio moją ulubioną rozrywką jest przeglądanie ciuszków i innego typu akcesoriów dla malucha :tak: już nie mogę doczekać się aż będzie na tyle duży, że będę mu mogła kupować samochodziki itp.
 
Do góry