reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/ kąciki naszych dzieci

reklama
Pasazerka cudnie!
Mum to be u mnie caly dom w remoncie, tez sie troche martwie bo malowac bedziemy pewnie kilka dni przed porodem ale caly czas okna pootwierane i mam nadzieje, ze to nie zaszkodzi malemu:eek:
 
kiki, reniuszek, pasazerka kąciki fantastyczne!!! Kurczę! Skręce dzisiaj łóżeczko! I będę ustawiała! :)

pasazerka od dwoch miesięcy juz nie moge sie zdecydować jakie literki wybrać, znaczy który wzór dokładnie. Ale najwyższy czas bo piszą na stronie, ze czeka sie na nie 2-3 tygodnie:szok: Tylko jeszcze nawet nie wiem czy brać te 16cm czy 20cm. Dzisiaj musze koniecznie podjąc decyzję.
 
Wreszcie sie wzielam za zrobienie zdjec bo cholera wie ile ja jeszcze w 2 paku bede :D

Co do pokoiku qrde teraz zaluje ze nie zdarlam korka z podlogi i ze jednak nie pomalowalismy scian :( ale juz mi sie nie chce w to bawic . Dzidziolek mial byc na poczatku z nami w sypialni ale doszlismy do wniosku ze lepiej bedzie jak zacznie sie przyzwyczajac do wspolnego pokoju z Marcysiem od poczatku .
Qzwa jeszcze troche i mi pokoi zabraknie :D

Przepraszam za mdle zdjecia ale moja kom. raz robi ostre i nasycone raz takie rozmazane :baffled:

pokoj2.jpg
pokoj1.jpg
 
Reanatal fantastyczny pokoik :-) , super kontrastuja sciany z lozeczkiem :tak:

..az sie teraz zastanawiam czy nie kupic jakiejs bejcy i nie pomalowac u dzieciaków lozeczek i przebieraka ... tylko gdzie ja Marcysia poloze spac nim to wyschnie :confused:
 
reklama
Do góry