reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kąciki naszych maluszków :)

reklama
Secreto pokoik wygląda jak z reklamy :tak:
Jak widzę takie obrazki to smutno mi się robi, że sama małemu nie mogę pokoiku przygotować...
Ale za Twój jest naprawdę śliczny :tak: Pola będzie miała w pokoiku jak prawdziwa księżniczka :tak:
 
Secreto no pokoj jak z magazynu :-)

Ja pościeli nie bede zdejmować, wszystko przykryje duzym recznikiem i tak bedzie czekac lozeczko z przeniesieniem do naszej sypialni jak Leon sie juz urodzi.

Zobacz załącznik 605921
 
secreto ja nie przepadam za różem, ale u ciebie jest tak delikatnie i wszystko do siebie pasuje, że naprawdę mi się podoba:tak:. Zazdroszczę tej przestrzeni.
PS. mam taką sama poduchę do karmienia i wanienkę dla mojego smyka (ale bez stojaka);-)

kamaa śliczna pościel, oryginalna:tak:. A co to za łóżeczko i skąd? Tez szukamy czegoś prostego.
 
Jaspis ja nie mam przestrzeni:p tam gdzie jest teraz pokój dziecka był kiedyś mini salon po przeniesieniu go do aneksu kuchennego jest mega ciasno ;/ a ten pokoik jest bardzo mały i do tego jeszcze te skosy .. i teraz jakbym chciała jeszcze jedno dziecko to już bym nie miała gdzie łóżeczka wcisnąć
 
reklama
Do góry