reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kąciki naszych maluszków :)

reklama
Też mamy Klupś Radek :) Nie do zdarcia - polecam :)
Szczebelki mamy wyjmowane, ale szczerze mówiąc nigdy ich nie używaliśmy. Po prostu chwilkę po roku, jak dziecko się nauczyło dobrze chodzić, przechodziło na większe łóżko :)
 
Dziewczyny piękne wasze pokoiki i kąciki !
Ja na razie nie mam zrobionego miejsca dla młodego, czekam aż będę tydzień przed datą porodu i wtedy rozłożę łóżko itp puki co szkoda mi miejsca "marnować" bo my mamy tylko 2 pokoje i Jurek na początku będzie z nami a my w salonie śpimy. Zosia ma swój pokoik więc nie chcę od razu jej tam młodego wciskać:cool2: Puki co wszytko mam po kątach w mieszkaniu pochowane;-) łóżeczko po łóżkiem córki materac w naszej kanapie, wózek duży w piwnicy spakowany wózek drugi w pokoju na regale, leżaczek w piwnicy a ciuszki i bzdety w komodzie, fotelik z bazą w szafie i mata edukacyjna też. Problem mam z zabawkami które dostałam bo już brak miejsca na nie a do piwnicy ich nie chce wynosić. hm.. muszę pomyśleć o gdzie by je wcisnąć:eek:
 
Przed terminem to trzeba mieć torbę spakowaną, łóżeczko można złożyć już po porodzie nawet przecież :)
U nas stoi, bo się nie opłacało rozkręcać, ale jak rodziłam Franka, to Mąż składał jak w szpitalu byłam :)
 
aneta moje łóżeczko rozkłada sie w mniej niż 5 min bo będzie turystyczne :) więc dam radę:) na razie jakoś nie mam parcia w tej drugiej ciąży.

Torby też nie mam spakowanej jeszcze... pewnie na początku marca spakuje żeby w razie "W" była ale to bardziej dla ukojenia nerwów męża;-)
 
ja bede miala lozeczko zlozone jak bdziemy ze szpitala wychodzic. nie chce wczesniej - bez sensu dla mnie zeby stalo i zawadzalo
 
U mnie także łóżeczko w kartonie...
Mąż dostał listę co ma zrobić jak pojadę do szpitala i tam właśnie jest punkt złożyć łóżeczko i instrukcja jakie prześcieradło i gdzie jest założyć ;-)
 
reklama
Do góry