reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki naszych pociech :-)

Bosmankanie ukrywam, że zastanawiałam się czy wszystkie takie czy mi się tylko wydaje, bo łóżeczka już dawno nie miałam, ale podobało mi się i kupiłam, a że niższe to dobrze dla Oliwii, a przewijak sami robimy.
 
reklama
Deli piękny ten komplecik - bardzo podobają mi się białe mebelki, takie jasne :)
Antiope rozpoznaję Klupsiowe łóżeczko :) I oczywiście, że mi się baaardzo podoba, w końcu sama mam prawie takie samo :) Zdziwię się jak te nasze Dzieciaczki nie będą chciały spać :angry: Mają tak cudnie przygotowane te swoje kąciki :-)
 
Heeej, w koncu ja moge pochwalic się skonczonym pokoikiem. Amelia bedzie miala swoj, ale na pierwsze kilka miesiecy kupilismy kosz mojzesza zeby mogla spac u nas w sypialni :) Bez nazwy-1.jpg
 

Załączniki

  • Bez nazwy-1.jpg
    Bez nazwy-1.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 369
Widzę, ze Amelka ma pokoik wielkości Maksymiliana bardzo ładny i przytulny.
U nas też planowana kołyska do sypialni :-), bo do pokoju znając mnie nie będzie chciało mi się dreptać, a po za tym Olina ma zaraz pokój obok i nie chce by brat ją budził.
 
Dziewczynki każdy pokoik/ kącik pieknie urzadzony, widać miłość i zaangażowanie :)
A to nasze dzisiejsze wysiłki, naklejki i ubrane lozeczko ;)
 

Załączniki

  • IMAG0680.jpg
    IMAG0680.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 241
  • IMAG0678.jpg
    IMAG0678.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 230
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry