reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki naszych pociech :-)

reklama
A ja tak się nakręciłam przecudnym pokoikiem Martochy, że aż kołyskę ubrałam.
Oto i on - pokój Ktośka DSC_0029.jpg Brakuje jedynie: mebli, w tym łóżeczka z właściwą pościelą (błękit/róż), firanki, która jest, ale czeka aż się zbiorę i ją przepiorę i powieszę, żyrandola, lampki do kompletu pościeli, 2-óch wygodnych foteli, co by goście mieli gdzie swoje szanowne 4litery posadzić i wzoru na ścianie (jakiś miś + kółeczka dookoła sufitu dodające ogromnego uroku).
Kołyska będzie w naszej sypialni, ale po prostu musiałam się z kimś podzielić moim dziełem :) A i żeby nie było - baldachim podszyję, żeby po podłodze nie szurał :tak: I w sumie cieszę się, że nie kupowałam pościeli typowo do kołyski :-)DSC_0030.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0029.jpg
    DSC_0029.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 212
  • DSC_0030.jpg
    DSC_0030.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 188
Tosienka- kołyska przesuperancka! ja pożyczam kosz mojżeszowy od znajomej..ale też wolałabym taką kołyskę.. i pościel śliczniucha!
 
martocha śliczny pokoik :-)
tosienka super kołyska i pościel bardzo ładna :-) Ja mam na jednej ścianie taką tapetę, jak Ktośka pościel :tak:
 
reklama
Do góry