reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki naszych pociech :-)

Beata ja przewijak mam zakladany na lozeczko i normalna wanienke wiec kapac malucha bede w pokoju na stoliku bede stawiac wanienke blisko lozeczka. Taki mam plan ^^
 
reklama
Beata pokoik zapowiada się super :)

co do wanienki to ja nie mam za bardzo warunków, będę mieć normalną plastikową wanienkę którą postawię chyba na koszu na pranie bo jest wysoki i stabilny a dziecko po wykąpaniu położę obok na pralce na grubej warstwie ręcznika, tak mi najlepiej lub będę kąpać w kuchni na stole
 
ja mam przewijak z wanienką- wanienke wysuwa się się spod spodu - całe ustrojstow jest na kołkach i można je przewozić w dowolne miejsce- wanienka ma szlaufik do odprowadzania wody nie trzeba wiec jej dzwigac i wylewac wody ani nic. bardzo praktyczne ustrojstwo moim zdnaiem
robaprzewijak.jpgrobap2.jpg
 

Załączniki

  • robaprzewijak.jpg
    robaprzewijak.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 110
  • robap2.jpg
    robap2.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 110
joanna_84 ja też myślałam o tym, żeby małego kąpać w kuchni na stole, bo gdzie indziej kompletnie nie mam miejsca, żeby położyć i wanienkę i przebierak

die_perle bardzo praktyczny ten wynalazek
 
dziewczyny nie wiem jak u was z warunkami łazienkowymi czy macie wanny np. ale ja wam powiem ze maleństwo można spokojnie na poczateczku w umywaqlce łazienkowej....a ja mimo ze np.mialm wanienke to oliwie w niej wykąpalm zaledwie kilka razy- potem zawsze brałam ją do dużej wanny- napuszczłam wody jak dla siebie i wchodziłam z nia kłądlam na udach masowałam chlapaplm woda myłam tuliłam- ona się cudownie czula w dużej wannie ze mna - nie wiem jakie macie podejście - ale jeśli was nie przeraza kąpiel z noworodkiem to ja serdecznie polecam naprawdę- wylazilam z wanny razme z mała zawijalam się wielki recznik i chyps do sypialni na łozko ona sobie jadla cycka ja ja wycierałam delikatnie itak sobie na golaska konczylysmy kąpiel ogrzewając się swoimi ciałkami- po takiej kąpieli młoda spala caluteńką noc- nie wiem mzoe to jej suposobienie a moz ewlasnie te kąpiele - ale ona była takim grzecznym dzieckiem nie plakala spala slicznie nie miała kolek :) teraz tez zameirzam szybciutko do wanny z grochem wskakiwać:) waniena z przewijakiem jest- ale nie wiem ile razy uzyje tej wanienki:p
 
Malwinko podpisuje się pod tym co napisałaś :-). Moja uwielbiała wannę, a kąpiel z maleństwem jest cudowna.
 
Die_perle ja w ogóle nie lubię brać kąpieli i zdecydowanie wolę prysznic, więc nie wyobrażam sobie, że nagle miałabym się zacząć kąpać z noworodkiem. Ale to na pewno fajny pomysł jak ktoś lubi kąpiele.
 
Beata-ściana wygląda przepięknie.. i te kolory! super!

Paulagd- ja robię tak że przewijak do 'lekkich spraw' oraz do przebierania mam w pokoju Stelli. Do łazienki kupię sobie taki najtańszy przewijak do 'grubszych' spraw (bo warto wtedy podmyć pupkę) oraz żeby mieć gdzie ją odłożyć po kąpieli.
My mamy wanienkę składaną- mieści się do płytkiej szuflady w łazience- super sprawa. Będzie stać na blacie w łazience, a potem pewnie pod prysznicem.
 
reklama
Gdybym miała wannę to robiłabym na pewno tak jak Die, i już zazdroszczę ... Ja niestety mam prysznic, i planuję małą kąpać w wanience na blacie w kuchni, przewijak będę miała obok...Innej opcji nie widzę. W praktyce zobaczymy

Die ten przewijak fajny, podoba mi się ze względu na półki, pod spodem. Praktyczne rozwiązanie
 
Do góry