reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki naszych pociech :-)

reklama
Zyrafka jest to moge pokazac juz calosc. Szalu nie ma bo moj metraz na to nie pozwala ale jest potulnie.
Cudny pokoic dla Basi, biel uwielbiam.

IMG_0024.jpg

Obok stoi moje lozko i szafka z przyborami dla malego, a przewijak mam zakladany na lozeczko.

IMG_0026.jpg

Fotelik, wozek i bujaczek tez juz usadowione w pokoju.

IMG_0027.jpgIMG_0028.jpg

Tylko trzeba jeszcze ciut posprzatac :)
 

Załączniki

  • IMG_0024.jpg
    IMG_0024.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 171
  • IMG_0026.jpg
    IMG_0026.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 172
  • IMG_0027.jpg
    IMG_0027.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 158
  • IMG_0028.jpg
    IMG_0028.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 161
Dzięki, fajnie, że Wam się podoba :) Rajani to też nie jest Basiowy pokoik tylko kącik, nasz pokój ma 22m i jest w połowie nasz w połowie jej. Tak jakoś pokombinowaliśmy. Fajnie Ci wyszło, tylko Adasia brakuje.
 
Dziewczyny piękne kąciki/pokoiki maluszków. Mój jeszcze w rozsypce - tylko pomalowany. Łóżeczko i komoda w kartonach. Mam chęć sama poskładać, ale mi nie wolno :-(.
 
Rajani jeśli mogę ci doradzić w kwestii pólki nad łóżeczkiem- widze ze jest ona przesunieta bardziej w "nogi" łóżeczka....ale mimo wszystko jest nad łzeczekim- może da się ja jeszcze dalej odsunąć?? bo gdyby cos spadło na maluszka?? nawet pluszak może go niexle wystraszyć...
 
Die myslalam o tym ale nie da sie jej przesunac bo jest na takich kolkach juz na stale ze tak powiem przytwierdzona gdyby ja zdjac dziury w scianie jak po wojnie. Pluszaki sa wsuniete tak ze nie spadna i na szczescie ta polka nie ma takiego spadu zeby cos moglo sie zsunac :)
 
reklama
to dobrze- jest w miare w nóżkach wiec w zasadzie powinno być ok :) ps. podoba mis ie bardzo kolorystyka fotelika samochodowego cudny:)
 
Do góry