reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki naszych pociech :-)

Basiowy i Adasiowy kącik cudny :-)A ja dziś kupiłam Klupsiowe mebelki (na ten moment czekałam od jakiś 2-óch lat:tak:), ale niestety będą dopiero jakoś na początku października:wściekła/y:
I wiecie co? Ktosiek ma swój pokój (szynszyla musiała się eksmitować ;-)), ale jak tak patrzę to ok- kołyska i tak była w planach do sypialni, ale też zorganizuję kącik Ktosiowy w sypialni - nie będzie tak wypasiony jak Basiowy i Adasiowy, ale będzie przewijak i kosmetyki na komodzie, bo kto by tyle latał po pokojach, żeby dupinkę przewinąć :-D
 
reklama
No kąciki, kącikami ale jest wszystko co potrzeba - no poza maluszkami oczywiście ;) Bardzo ładnie dziewczynki! :)
Rajani na tym zdjęciu jakiś duży ten fotelik się wydaje. Jest większy?

U mnie prace zastopowały, więc jeszcze swoim się nie pochwalę. Dzisiaj "zbudowaliśmy" przewijak na komodę ;) Wyszedł jak ze sklepu, jak nie lepiej :)
 
Ja dziś ubrałam już łóżeczko mojego Adrianka :-)
Zdjęcie119.jpg

Dokręciłam do komody blat do przewijania :-) Jak ułożę wszystko jak trzeba to wstawię fotkę.
 

Załączniki

  • Zdjęcie119.jpg
    Zdjęcie119.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 102
oska sliczna posciel i ladny kolorek lozeczka :)
Czekamy wiec na dalsze zdjecia :)

Bosmanka chodzi Ci o fotelik samochodowy? on jest 0-13 kg :)
 
reklama
Do góry