reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoj dla bobaska

Princesin24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Luty 2010
Postów
49
Miasto
Göppingen
bardzo mnie ciekawi czy macie juz gotowy pokoj dla waszego dzidziusia?ja kompletnie nie wiem na jaki kolor sciany pomalowac...moj maz chce na serio rozowy-nie jest to troche kiczowate??
 
reklama
bardzo mnie ciekawi czy macie juz gotowy pokoj dla waszego dzidziusia?ja kompletnie nie wiem na jaki kolor sciany pomalowac...moj maz chce na serio rozowy-nie jest to troche kiczowate??
ja obstaję przy piaskowym delikatnym kolorku bo według mnie różowy może trochę za mocny, tylko oczywiście pełno dodatków różowiutkich będzie:tak:
 
Wydaje mi się, że to zależy jaki odcień różu wybierzecie. Jest ich mnóstwo i niektóre nawet ładne no i jakie dodatki do tego :-)

My się zastanawiamy nad kolorem liliowy wpadającym w niebieski :-) wiem już że nie pomaluje wszystkich ścian w tym samym kolorze, będą dwie liliowo-niebieskie i dwie bardziej kremowe. Ciężko to opisać :-)
 
U nas pokój już pomalowany. Nie będziemy go malować od nowa, bo nie ma sensu. Kolor - łosiosiowy. I tak mała najpierw będzie u nas w pokoju, czyli w salonie;-)
 
My póki co pokoju dziecięcego nie ruszamy. Przez początkowy okres i tak Mała będzie spała z nami w sypialni, a dopiero później przeniesiemy ją do pokoju, który ma być dla niej, póki co to jest to nasz pokój do pracy. Co zrobimy ze ścianami to jeszcze nie wiem, w sumie wiosną zeszłego roku remontowaliśmy gruntownie całe mieszkanie, może początkowo zostawimy ściany takie jak są, jedna jest wyklejona czerwoną tapetą w delikatne wzory fal, a reszta pomalowana na szaro-srebrno kolorem, który się ładnie nazywa intuicja. Myślę o tym, żeby ściany później udekorować naklejkami typu przyklej-odklej. Nelcia będzie mogla sama decydować gdzie chce daną naklejkę mieć. Wiem, że te naklejki się super sprawdzają.
 
narazie czekam jeszcze 2 tygodnie na usg 3d,chce byc na 100 procent pewna,ze pod sercem nosze dziewczynke;-)Chcialabym zeby ten pokoj byl juz gotowy...moze to troche za wczesnie,ale ja wierze,ze to bedzie wlasnie dobry znak:happy::rolleyes2:jestem czlowiekiem,ktory nie potrafi w spokoju na cos czekac dlatego ciaza to dla mnie wielkie wyzwanie:szok:czasami mam wrazenie,ze zwariuje haha
 
U mnie początkowo będzie tylko kącik dla maluszka w sypialni. Napatrzyłam się jednak jak takie pokoiki wyglądają na forum bodajże majowym, po prostu cudności. I właśnie zamierzam sama wreszcie rozpocząć coś robić. Tylko, że jeszcze nic nie mam ... ;(
Poszukuję teraz łóżeczka - najbardziej podobają mi się białe (choć to dla chłopca). Nie wiem na jaką firmę się zdecydować, oglądam na allegro - drewex i klupś. Może jesteście już po zakupach i coś doradzicie. To mój pierwszy dzidziak, więc chciałabym coś solidnego, co posłużyło by ewentualnie następnemu maleństwu ;)
Ściany w sypialni są białe - więc zamierzam jedną ścianę przy której będzie łóżeczko pomalować na jakiś kolorek lub na białym coś namalować z szablonu. Niestety jest mało miejsca, więc nie wiem czy uda się jeszcze coś dodatkowo zmieścić.
A u Was jak to wygląda ?
 
U nas pokoik naszej Julki wygląda tak :-D
Pomysł i wykonanie mojego ślubnego :tak:
 

Załączniki

  • 17.jpg
    17.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 151
  • 18.jpg
    18.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 138
  • 14.jpg
    14.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 151
  • 13.jpg
    13.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 150
  • 15.jpg
    15.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 199
  • 16.jpg
    16.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 157
U nas jest tak,ze maluszek bedzie z nami w pokoju i w jego kaciku na scianie namalowalam duzego kubusia puchatka z prosiaczkiem, ogolnie sciane mamy żółtą IMG_5931.jpg. Najlpeiej chyba jakies pastelowe kolory, takie wyciszone .

Na necie jest duzo propozycji - trzeba miec tylko odpowiednie pomieszczenie i checi do pracy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry