reklama

pokoj dla bobaska

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2010' rozpoczęty przez Princesin24, 26 Luty 2010.

1. Princesin24

Princesin24 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    bardzo mnie ciekawi czy macie juz gotowy pokoj dla waszego dzidziusia?ja kompletnie nie wiem na jaki kolor sciany pomalowac...moj maz chce na serio rozowy-nie jest to troche kiczowate??

2. karis78

karis78 happy triple mum

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja obstaję przy piaskowym delikatnym kolorku bo według mnie różowy może trochę za mocny, tylko oczywiście pełno dodatków różowiutkich będzie:tak:

3. reklama
  4. anecznik

anecznik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wydaje mi się, że to zależy jaki odcień różu wybierzecie. Jest ich mnóstwo i niektóre nawet ładne no i jakie dodatki do tego :-)

My się zastanawiamy nad kolorem liliowy wpadającym w niebieski :-) wiem już że nie pomaluje wszystkich ścian w tym samym kolorze, będą dwie liliowo-niebieskie i dwie bardziej kremowe. Ciężko to opisać :-)

5. zdec

zdec Mama Natalci:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas pokój już pomalowany. Nie będziemy go malować od nowa, bo nie ma sensu. Kolor - łosiosiowy. I tak mała najpierw będzie u nas w pokoju, czyli w salonie;-)

6. Lencja

Lencja :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My póki co pokoju dziecięcego nie ruszamy. Przez początkowy okres i tak Mała będzie spała z nami w sypialni, a dopiero później przeniesiemy ją do pokoju, który ma być dla niej, póki co to jest to nasz pokój do pracy. Co zrobimy ze ścianami to jeszcze nie wiem, w sumie wiosną zeszłego roku remontowaliśmy gruntownie całe mieszkanie, może początkowo zostawimy ściany takie jak są, jedna jest wyklejona czerwoną tapetą w delikatne wzory fal, a reszta pomalowana na szaro-srebrno kolorem, który się ładnie nazywa intuicja. Myślę o tym, żeby ściany później udekorować naklejkami typu przyklej-odklej. Nelcia będzie mogla sama decydować gdzie chce daną naklejkę mieć. Wiem, że te naklejki się super sprawdzają.

7. Princesin24

Princesin24 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    narazie czekam jeszcze 2 tygodnie na usg 3d,chce byc na 100 procent pewna,ze pod sercem nosze dziewczynke;-)Chcialabym zeby ten pokoj byl juz gotowy...moze to troche za wczesnie,ale ja wierze,ze to bedzie wlasnie dobry znak:happy::rolleyes2:jestem czlowiekiem,ktory nie potrafi w spokoju na cos czekac dlatego ciaza to dla mnie wielkie wyzwanie:szok:czasami mam wrazenie,ze zwariuje haha

8. megida

megida Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U mnie początkowo będzie tylko kącik dla maluszka w sypialni. Napatrzyłam się jednak jak takie pokoiki wyglądają na forum bodajże majowym, po prostu cudności. I właśnie zamierzam sama wreszcie rozpocząć coś robić. Tylko, że jeszcze nic nie mam ... ;(
    Poszukuję teraz łóżeczka - najbardziej podobają mi się białe (choć to dla chłopca). Nie wiem na jaką firmę się zdecydować, oglądam na allegro - drewex i klupś. Może jesteście już po zakupach i coś doradzicie. To mój pierwszy dzidziak, więc chciałabym coś solidnego, co posłużyło by ewentualnie następnemu maleństwu ;)
    Ściany w sypialni są białe - więc zamierzam jedną ścianę przy której będzie łóżeczko pomalować na jakiś kolorek lub na białym coś namalować z szablonu. Niestety jest mało miejsca, więc nie wiem czy uda się jeszcze coś dodatkowo zmieścić.
    A u Was jak to wygląda ?

9. hefi

hefi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas pokoik naszej Julki wygląda tak :-D
    Pomysł i wykonanie mojego ślubnego :tak:

Załączniki:

• 17.jpg
      17.jpg
      Rozmiar pliku:
      14,3 KB
      Wyświetleń:
      86
    • 18.jpg
      18.jpg
      Rozmiar pliku:
      20,2 KB
      Wyświetleń:
      86
    • 14.jpg
      14.jpg
      Rozmiar pliku:
      13,6 KB
      Wyświetleń:
      90
    • 13.jpg
      13.jpg
      Rozmiar pliku:
      15,6 KB
      Wyświetleń:
      93
    • 15.jpg
      15.jpg
      Rozmiar pliku:
      22 KB
      Wyświetleń:
      139
    • 16.jpg
      16.jpg
      Rozmiar pliku:
      17,2 KB
      Wyświetleń:
      100
  10. reklama
  11. ewela28

ewela28 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas jest tak,ze maluszek bedzie z nami w pokoju i w jego kaciku na scianie namalowalam duzego kubusia puchatka z prosiaczkiem, ogolnie sciane mamy żółtą IMG_5931.jpg . Najlpeiej chyba jakies pastelowe kolory, takie wyciszone .

Na necie jest duzo propozycji - trzeba miec tylko odpowiednie pomieszczenie i checi do pracy :-)

Ostatnia edycja: 21 Kwiecień 2010
  12. megida

megida Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hefi - słodkie ;) i jaki mężuś zdolny ;)

Poleć forum