reklama

Pokój dla chłopca.

Temat na forum 'Dzieciaczki' rozpoczęty przez KasiaiAlex, 19 Listopad 2010.

1. KasiaiAlex

KasiaiAlex Mama Alexa 01.04.2010

Hej kochane.
    Niedługo sie przeprowadzamy i nasz maluch będzie miał swój oddzielny pokoik. Chciałabym go ciekawie i oryginalnie urządzić i w tym celu szukam inspiracji. Wszędzie pełno bajkowych, różowych pokoików dla dziewczynek, a dla chłopców jakaś uboga ta oferta :) Jeśli macie jakieś pomysły lub mogłybyście pochwalić się pokoikami swoich synków, będę bardzo wdzięczna:)

2. kakakarolina

kakakarolina Moderator

3. reklama
  4. KasiaiAlex

KasiaiAlex Mama Alexa 01.04.2010

No drugi rzeczywiście świetny, tylko tak za kilka latek:)

5. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Hej dziewczyny!
    Ja również szukam inspiracji do urządzenia swojemu smykowi pokoju. Te linki, które powklejałyście są fajne ale to jeszcze nie to :-(. Zdam się więc na swoją wyobraźnię. Może któraś z Was już ma jakoś fajnie urządzony pokój dla smyka i chciała by się pochwalić?
    Ja jak tylko się urządzimy, to wkleję zdjęcia i pochwalę się co wymyśliłam :tak:.

6. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

jestem ciekawa, jak sobie poradziłaś z urządzeniem tego pokoiku, jak masz jakieś zdjęcia to wrzuć chętnie zobaczę. Ale myślę, że jeśli urządza się pokój dla dziecka to warto pomyśleć o tym, żeby był w miarę uniwersalny, ewentualnie dodatki jakieś fajne, bo jednak dzieci szybko rosną i nikt nie chce chyba robić remontu co roku. A jak ktoś szuka inspiracji do tego, jak urządzić pokój może śmiało zajrzeć tutaj Nasciturus design | Facebook dużo ciekawych i bardzo fajnych rozwiązań zaproponowanych przez profesjonalistów.

7. agniecha_bebecha

agniecha_bebecha Mama Majozy

a może w stylu marynarskim?? Nakład niewielki i nadaje się zarówno dla maluszka jak i kilkulatka :tak:

8. Morgana

Morgana Zaciekawiona BB

fajnie urządzony pokój to jedno, ale wiesz nie możesz zapominać o tym, żeby był też bezpieczny. Poza tym ja jestem zdania, żeby jednak urządzać w jakimś neutralnym stylu, bo się dziecku może szybko znudzić, postaraj się może i jakieś fajne dodatki?? A jak będziesz szukać fajnych i praktycznych rozwiązań zajrzyj sobie na stronę dom.eu. Tam można znaleźć mnóstwo cennych porad związanych z urządzaniem dom

9. bamboszka

bamboszka Początkująca w BB

10. reklama
  11. Nasz-Smyk

Nasz-Smyk Zaciekawiona BB

Teraz można kupić takie piękne meble i urządzić dzieciom w pokojach prawdziwe królestwa. Wśród chłopców popularnością cieszą się zestawy meblowe o tematyce np samochód, rakieta, czy kosmos.

12. domi888

domi888 Zaciekawiona BB

ale super! ile Wasz maluszek ma lat? Moj Kacperek ma 3 latka. wlasnie rok temu tez przeprowadzilismy sie do nowego mieszkania, pierwsze mielismy sami robic mu pokoik ale potem wpadlismy na oferte firmy Pokoje Wyobrazni i po przeliczeniu wypadla bardzo dobrze. Zrobili szybko i jeszcze nam pieniedzy zostalo haha :) My mamy motyw dzungla jak tutaj na zdjeciu Pokoje wyobraźni -- pokój dziecięcy dla chłopca i dla dziewczynki. Moze tez sie na taki pokusisz? :))

Poleć forum