reklama

pokój dla dziecka

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez WodospadNiagara, 21 Wrzesień 2011.

1. WodospadNiagara

WodospadNiagara Początkująca w BB

No właśnie dziewczyny jak to jest z tymi pokojami dla dzieci? no bo ja mam córeczkę 2 letnią i kłócę się z teściową bo stwierdzła że musi być na różowo a ja nie chce! :no:
    nie mam nic do tego koloru, ale już wszystko się przejadło, co myślicie żeby zrobić to w takich kolorach:

Galeria - budnet.pl
    Z góry dziękuję za odpowiedzi

2. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

WodospadNiagara, pokój do którego dałaś link prześliczny :tak:, kto powiedział, że dla dziweczynki jest tylko przeznaczony róż? Osobiście nie cierpię tego koloru...ale przecież pokoje mogą być kremowe, żółte, zielone, błękitne, fioletowe. Jest przecież taka gama kolorystyczna farb, że napewno coś wybierzesz :tak:.

3. reklama
  4. Vileyka

Vileyka Fanka BB :)

moja trzylatka ma niebieskie ściany i różowe meble. No ale ona chciała bardzo różowy. zapytaj córy to Ci powie co jej się podoba:)

5. Silmiriel

Silmiriel Gość

Śliczny ten pokoik. A co do różu, jakiś akcent może być, ale czemu dziecko zamykać w jednym kolorze. Niech żyje w kolorowym świecie, to bardziej rozwija przecież.

6. Mama_i_Marcel

Mama_i_Marcel Listopadowa mama '09

Dokładnie, rózne kolory mogą być połączone. Nie musi być wszystko na różowo [bleeeeeeee]. Poza tym są piękne odcienie różu, fioletu, purpury itp itd.
    Ja mam chłopca a nie ma pokoju niebieskiego tylko żółto-zielono-pomarańczowy :D Teraz dojdzie w niebieskim stoliczek z ikea [krzesełko zielone] + łózeczko ale jeszcze waham się czy niebieskie czy w brązie..... wiec niekoniecznie niebieski dla chłopaków a rózowe dla dziewczynek...

7. fanta20062

Ja też mam smyka i jego pokój malujemy na żółto <pole kukurydzy czy coś takiego> ale wszelkie dodatki będzie miał zielone, czerwone <ktoś mi powiedział, że to nie kolor dla chłopca :baffled:> i pomarańczowe :tak:. Niech nasze dzieci, żyją w kolorowym świecie, a jak będzie starszy i będzie podobał mu się jakiś babski <np.różowy > kolor, to dlaczego mam mu nie kupić jakiejś ozdoby w tym koloże?

8. WodospadNiagara

WodospadNiagara Początkująca w BB

No kobietki super, że tak uważacie :) Jestem też tego zdania

fanta20063 - czerwone dodatki? dla mnie super pomysł :) wyobrażam sobie piękny i wyraźisty pokój, no i smykowi też napewno będzie sie miło mieszkało
    ;-)

9. fanta20062

Jak tylko skończymy robić pokój smyka nie omieszkam się pochwalić ;-)

10. reklama
  11. tosziba

tosziba Aktywna w BB

aj, nie musi być różowo. równie dobrze może być kolor niebieski. spytaj się córki jak chce mieć pokój

12. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Poleć forum