reklama

Pokój dla dziewczynki :)

Temat na forum 'Dzieciaczki' rozpoczęty przez kukulka, 5 Lipiec 2010.

1. kukulka

kukulka Początkująca w BB

Chciałabym nietypowo urządzić pokój dla dziewczynki, wiadomo, że takie klimaty jak wróżki, księżniczki, baśnie są bardzo mile widziane, więc pomyślałam o fototapecie z takim bajkowym obrazkiem..Jakie są Wasze projekty..ujawnijcie proszę, może wymienimy się pomysłami? :) Co lubią Wasze dziewczyny? :)

2. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

hej moja córeńka ma pokój malowany ,
    oto wzór, jednak zamiast kołyski stoi tam teraz łóżeczko , a łóżko jest pojedyncze jednoosobowe a nie to które widać na zdjęciu czyli drewniane 2-os, tu jest akurat polowa podstawy a materac jeszcze nie nałożony ale to bylo tymczasowo ;) (zdjecia stare ale wkleję , może kogoś to zainspiruje;-))
    pomysł oczywiscie mój, a wykonanie mojego kochanego meżulka :tak:

Załączniki:

3. reklama
  4. Maliina

Maliina Moderator

rewelacyjny jest! az brak mi słów.

5. _Roszpunka_

dziekuję bardzo :zawstydzona/y::-D

6. Mitra

Mitra Polimama i Tytusa :)

7. _Roszpunka_

8. tomeh

tomeh Zaciekawiona BB

Na pewno ważne aby było tam kolorowo i w ciepłej atmosferze.

9. orelka

orelka Zaciekawiona BB

Co prawda moja córeczka jeszcze w powijakach, ale uczę się na błędach znajomej. Córeczka zażyczyła sobie wszystko różowe... Bo lubiła - przez rok. Potem wymiana mebelków, malowanie ścian, dodatki inne... Ech - masakra. Ja swojej urządzę pokoik neutralny z tylko z jaimś akcentem - różowe poduszki, albo dywanik :) Jak jej się znudzi, to szybko zmienimy :) Tak robię u synka i jest dobrze (i jemu i nam :p)

10. reklama
  11. peyton01

peyton01 Początkująca w BB

Jeśli jesteś zainteresowana klimatami księżniczki to możesz zakupić córce namiot Księżniczki. Ja zakupiłam córce taki:
    Marko Namiot Palac Ksiezniczki
    4349_1_duzy.jpg
    Przez pierwsze dni nie chciała spać w łóżku, bo praktycznie nie wychodziła z namiotu ;) do dzisiaj uwielbia się w nim bawić z koleżankami.
    Możesz jej również wstawić jakieś ładne łóżeczko z baldachimem, toaletkę z dużym lustrem, jakiś żyrandol z kryształkami... nie wiem co jeszcze.
    Jak już urządzisz pokój to się pochwal na forum zdjęciami ;)

12. yenefer

yenefer Fanka BB :)

Dla mnie najładniejsze pokoiki są białe z kolorowymi dodatkami, taki styl skandynawski. Do tego jasne mebelki.

Ja urządziłam swoim małym pokoik do spania raczej w neutralnych kolorach. Ściany pomalowane są "białą czekoladą" duluxa, i kupiłam białe mebelki z ikei. Łóżeczka mam z drewexu. Na ścianach literki nad łóżeczkami z ich imionami i delikatne obrazeczki na kokardkach z misiami. Jest ładnie i przytulnie.
    Dziewczynki mają też pokój do zabawy. Tam jest już kolorowo. Nadal jestem na etapie "dopracowywania" obu pokoików więc fajnie jakby inne mamy pochwaliły się swoimi dziełami :)

Poleć forum