reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój dla dziewczynki :)

Dołączył(a)
2 Lipiec 2010
Postów
2
Chciałabym nietypowo urządzić pokój dla dziewczynki, wiadomo, że takie klimaty jak wróżki, księżniczki, baśnie są bardzo mile widziane, więc pomyślałam o fototapecie z takim bajkowym obrazkiem..Jakie są Wasze projekty..ujawnijcie proszę, może wymienimy się pomysłami? :) Co lubią Wasze dziewczyny? :)
 
reklama
hej moja córeńka ma pokój malowany ,
oto wzór, jednak zamiast kołyski stoi tam teraz łóżeczko , a łóżko jest pojedyncze jednoosobowe a nie to które widać na zdjęciu czyli drewniane 2-os, tu jest akurat polowa podstawy a materac jeszcze nie nałożony ale to bylo tymczasowo ;) (zdjecia stare ale wkleję , może kogoś to zainspiruje;-))
pomysł oczywiscie mój, a wykonanie mojego kochanego meżulka :tak:
 

Załączniki

  • DSC02970.jpg
    DSC02970.jpg
    6,8 KB · Wyświetleń: 315
  • DSC02969.jpg
    DSC02969.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 315
  • DSC02968.jpg
    DSC02968.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 320
  • DSC02966.jpg
    DSC02966.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 325
  • DSC02967.jpg
    DSC02967.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 314
  • DSC02965.jpg
    DSC02965.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 317
hej moja córeńka ma pokój malowany ,
oto wzór, jednak zamiast kołyski stoi tam teraz łóżeczko , a łóżko jest pojedyncze jednoosobowe a nie to które widać na zdjęciu czyli drewniane 2-os, tu jest akurat polowa podstawy a materac jeszcze nie nałożony ale to bylo tymczasowo ;) (zdjecia stare ale wkleję , może kogoś to zainspiruje;-))
pomysł oczywiscie mój, a wykonanie mojego kochanego meżulka :tak:

rewelacyjny jest! az brak mi słów.
 
Co prawda moja córeczka jeszcze w powijakach, ale uczę się na błędach znajomej. Córeczka zażyczyła sobie wszystko różowe... Bo lubiła - przez rok. Potem wymiana mebelków, malowanie ścian, dodatki inne... Ech - masakra. Ja swojej urządzę pokoik neutralny z tylko z jaimś akcentem - różowe poduszki, albo dywanik :) Jak jej się znudzi, to szybko zmienimy :) Tak robię u synka i jest dobrze (i jemu i nam :p)
 
Jeśli jesteś zainteresowana klimatami księżniczki to możesz zakupić córce namiot Księżniczki. Ja zakupiłam córce taki:
Marko Namiot Palac Ksiezniczki
4349_1_duzy.jpg
Przez pierwsze dni nie chciała spać w łóżku, bo praktycznie nie wychodziła z namiotu ;) do dzisiaj uwielbia się w nim bawić z koleżankami.
Możesz jej również wstawić jakieś ładne łóżeczko z baldachimem, toaletkę z dużym lustrem, jakiś żyrandol z kryształkami... nie wiem co jeszcze.
Jak już urządzisz pokój to się pochwal na forum zdjęciami ;)
 
reklama
Dla mnie najładniejsze pokoiki są białe z kolorowymi dodatkami, taki styl skandynawski. Do tego jasne mebelki.

Ja urządziłam swoim małym pokoik do spania raczej w neutralnych kolorach. Ściany pomalowane są "białą czekoladą" duluxa, i kupiłam białe mebelki z ikei. Łóżeczka mam z drewexu. Na ścianach literki nad łóżeczkami z ich imionami i delikatne obrazeczki na kokardkach z misiami. Jest ładnie i przytulnie.
Dziewczynki mają też pokój do zabawy. Tam jest już kolorowo. Nadal jestem na etapie "dopracowywania" obu pokoików więc fajnie jakby inne mamy pochwaliły się swoimi dziełami :)
 
Do góry