reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Pokój dla maluszka

reklama
Dołączył(a)
23 Listopad 2016
Postów
7
Ja jak organizowałam przestrzeń dla mojej córeczki, zadbałam o to aby pokój rósł razem z dzieckiem :) jasne kolory, meble raczej tradycyjne, uniwersalne ale nie zapomniałam o dziecięcych dodatkach aby uatrakcyjnić pokój :)
 

ninawieczorem

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Luty 2017
Postów
86
Urządzanie pokoju to wielka frajda :D My z mężem malowaliśmy ściany i nawet sami zrobiliśmy drewniane półki. Łóżeczko mamy podwieszane do sufitu – polecam! A! Szukaliśmy czegoś wyjątkowego i zamówiliśmy plakaty robione przez bardzo zdolną dziewczynę (Link do: MashTo | Plakaty dla małych i dużych). Znalazłam ją przez bloga SuperStyler i cieszę się, że to się stało, bo te prace są przecudowniepiękne <3
 
Do góry