reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

pokój dziecięcy - dekoracje

reklama
Z takich dziecięcych dekoracji to możesz dać takie naklejki na ścianę. Na Allegro czy na Sheinie można coś takiego zamówić. Moja przyjaciółka coś takiego ma u swojego syna w pokoju i mega ładnie to wygląda. Dodatkowo też różnego rodzaju półki drewniane oraz zabawki, takie bardziej pod montessori. Dużo drewnianych akcesoriów. Co drewnianych zabawek to takie przykładowe widziałam na Homero Link do: Zabawki drewniane dla dzieci i niemowląt - Sklep Homero.pl Są np takie wieże edukacyjne, sprawdza się to np w kuchni podczas przygotowywania posiłków.
 
Do góry