reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokój dziecięcy

Ja też polecam Timoore'a :-) koleżanka ma właśnie Simple, pięknie się prezentują. Ja rozważam też zakup mebli firmy Sauthon, francuskie, mało gdzie je można obejrzeć (np. w Warszawie można) i jestem zachwycona ich linią. Potrzebuję na pewno łóżeczko które zostanie na dłużej, podobają mi się te wielofunkcyjne: Link do: Łóżeczko pokoik Lola, Sauthon albo z Kubusiem Puchatkiem Link do: Łóżeczko z transoformacją Winnie Dotted Line, Sauthon słodkie :-) macie jakieś doświadczenia z takimi łóżeczkami?
 
reklama
pokoik dziecięcy heheh.... trochę zagracony
659729715d9a584605436882c0b36550a3b28776.jpg
 
Łóżeczko ze szczebelkami mieliśmy w kolorze jasnego drewna. Do niego obok biały regał Billy z Ikei, a nad tym regałem inna biała półka. Teraz ten regał i półkę córka (3 lata) ma w swoim pokoiku i inne mebelki - łącznie z łóżkiem sa białe :)
 
U nas pokój chłopaków jest niebiesko zielony :) Postawiliśmy na łóżka piętrowe metalowe, bardzo duża oszczędność miejsca przy dwójce dzieci i małym pokoju. Na razie nie ma problemów, choć wydawało nam się, że każdy będzie chciał spać na górze :p
 
My urządziliśmy małej pokój w beżach, szarościach i dodatki pudrowy róż. Z tym, że przeprowadziliśmy ją dopiero jak miała 2 lata – przez ponad rok spała w swoim łóżeczku u nas w sypialni, później poszła do żłobka, zaczęły się choroby i przeniosła się do naszego łóżka, po prostu czułam się bezpieczniej jak była z nami. Ku mojemu zaskoczeniu nie było żadnego totalnie żadnego problemu z przeniesieniem młodej. Od początku była szczęśliwa, że ma już swoje łóżeczko i w nim śpi (pobudki w nocy i moje wstawanie to już sprawa na inny temat ;p) ale muszę Wam się pochwalić najcudowniejszą lampką pod słońcem, jaką dostaliśmy od chrzestnej w prezencie :) Link do: Litera Lampa Led
 
A my biało- szaro- niebiesko, choć na początku marzyły mi się pudrowe róże z mieszanką szarości (dwa ulubione zestawienia kolorów) ale jak okazało się, że będzie chłopczyk ;-) niebieski zajął miejsce różowego...
 
reklama
Ciekawy wzór ;) Jednak osobiscie jestem większą fanką wzorów spokojniejszych. Podoba mi się ta tapeta:
Tapeta-Szkola-Lesna-Dekorillo-Mural-3-scaled.jpg


Od siebie dodam jeszcze, że duże znaczenie ma równeiż to jak się tę tapete położy. Dobrze połóżona tapeta będzie wygladała łądnie na ścianie ;)
Od siebie polecam kontakt z ekipą:
mocniwreklamie.pl/fototapeta-z-montazem-warszawa/
Mają doświadczenie w kładzneiu tapet - działają w Warszawie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry