reklama

Pokój dziecięcy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2008' rozpoczęty przez jagna25, 27 Listopad 2009.

1. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. salik_agnieszka

salik_agnieszka styczniowa mama 08'

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiki niestety chyba nie bedzie mial nidgy swojego pokoju chyba ze sie uda jakims cudem znalezc takie mieszkanko jak narazie bedzie mial swoj "kacik"
    lezy jego dywanik z droga :-) a nad lozczkiem poleczki z zabawkami no i oczywiscie jego kochana lampka nocna :-)

3. reklama
  4. nina2201

nina2201 mama Oliviera

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aga mój mały tez nie ma swojego pokoju i nie wiem czy będzie miał, ale ma pół naszej sypialni, jego strona jest niebieska ma swoje skrzynki z zabawkami i zdjęcia nad łóżkiem swoja komodę na ubrania nasze jest tylko łózko he he :-)już wczesniej wklejałam zdjęcia pokoju:-) i nie ważne że nie ma swojego na razie ma swój kącik i jest dobrze a martwić sie będę jak bedzie starszy:tak:

a pomysłów na urządzenie pokoju mam dużo tylko gorzej z realizacją:tak:

5. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pisz jakie masz pomysły, aby nie zaginęły w akcji;-):-D

6. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jagna, Thomas ma pokoj z motywem z Kubusia Puchatka. Wczesniej mial fantastyczna tapete z Anne Geddes. Niestety po przeprowadzce trzeba bylo pokoik urzadzic od nowa. Brakuje mi tylko jakiejs fajnej polki, na ktorej moglabym poukladac wszystkie maskotki jakie ma. A swoja droga, nie wiem jak wy, ale dla mnie dawanie tych wszystkich pluszakow w zwiazku z narodzinami jest idiotyczne:crazy: Teraz mam spora kolekcje, a maly i tak sie nie lubi nimi bawic.

7. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Celinka nie dostała żadnego pluszaka. Wszystkie ma po mnie, bo ja kolekcjonowałam. Troszkę nowych dostałą ale to teraz, od znajomych a najwięcej teraz jak była w szpitalu.

8. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. salik_agnieszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    fajne jagna fajne :-)
    moja kolezanka tez ma na scianach naklejki takie i maly polowe poodrywal ...

10. reklama
  11. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wlasnie, moj oderwal 2 te ktore sa za nim na przewijaku, ale oczywiscie to moja wina bo moglam przykleic gdzie indziej:cool:

12. salik_agnieszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mozna naklejac przy suficie ale co to za efekt potem ....

Poleć forum