reklama

Pokój dziecięcy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2008' rozpoczęty przez jagna25, 27 Listopad 2009.

1. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

2. salik_agnieszka

salik_agnieszka styczniowa mama 08'

wiki niestety chyba nie bedzie mial nidgy swojego pokoju chyba ze sie uda jakims cudem znalezc takie mieszkanko jak narazie bedzie mial swoj "kacik"
    lezy jego dywanik z droga :-) a nad lozczkiem poleczki z zabawkami no i oczywiscie jego kochana lampka nocna :-)

3. reklama
  4. nina2201

nina2201 mama Oliviera

Aga mój mały tez nie ma swojego pokoju i nie wiem czy będzie miał, ale ma pół naszej sypialni, jego strona jest niebieska ma swoje skrzynki z zabawkami i zdjęcia nad łóżkiem swoja komodę na ubrania nasze jest tylko łózko he he :-)już wczesniej wklejałam zdjęcia pokoju:-) i nie ważne że nie ma swojego na razie ma swój kącik i jest dobrze a martwić sie będę jak bedzie starszy:tak:

a pomysłów na urządzenie pokoju mam dużo tylko gorzej z realizacją:tak:

5. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

Pisz jakie masz pomysły, aby nie zaginęły w akcji;-):-D

6. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Jagna, Thomas ma pokoj z motywem z Kubusia Puchatka. Wczesniej mial fantastyczna tapete z Anne Geddes. Niestety po przeprowadzce trzeba bylo pokoik urzadzic od nowa. Brakuje mi tylko jakiejs fajnej polki, na ktorej moglabym poukladac wszystkie maskotki jakie ma. A swoja droga, nie wiem jak wy, ale dla mnie dawanie tych wszystkich pluszakow w zwiazku z narodzinami jest idiotyczne:crazy: Teraz mam spora kolekcje, a maly i tak sie nie lubi nimi bawic.

7. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

Celinka nie dostała żadnego pluszaka. Wszystkie ma po mnie, bo ja kolekcjonowałam. Troszkę nowych dostałą ale to teraz, od znajomych a najwięcej teraz jak była w szpitalu.

8. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

9. salik_agnieszka

fajne jagna fajne :-)
    moja kolezanka tez ma na scianach naklejki takie i maly polowe poodrywal ...

10. reklama
  11. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Wlasnie, moj oderwal 2 te ktore sa za nim na przewijaku, ale oczywiscie to moja wina bo moglam przykleic gdzie indziej:cool:

12. salik_agnieszka

mozna naklejac przy suficie ale co to za efekt potem ....

Poleć forum